Ozorków, 95-035 Łódzkie, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 16.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl
Szanowni Klienci, w dniach 12.07.2021 -26.07.2021 przebywamy na urlopie. Wszystkie złożone przez Państwa zamówienia zrealizujemy niezwłocznie po powrocie.

ARBO wyposażenie łazienkowe opinieARBO to marka, która oferuje wysokiej jakości wyposażenie łazienkowe w świetnej cenie. Jest to firma z wieloletnią historią, która powstała na przełomie 1999 roku w odpowiedzi na potrzeby Klientów. W asortymencie marki ARBO odnajdziemy między innymi baterie umywalkowe, baterie kuchenne, zestawy podtynkowe wc ARBO, miski wc ARBO, ścianki i drzwi prysznicowy ARBO.

Muszla WC ARBO Opinie

Muszle wc od ARBO cechują się ogromną popularnością już od wielu lat. W swojej ofercie posiadają miski wc z ukrytymi mocowaniami ARBO, estetyczną, cienką deską slim lub twardą i grubą. Geometryczne kształty, które nie dominują dzięki czemu uzyskujemy duże możliwości aranżacyjne z innymi produktami. Muszle wc primo wyposażone są w innowacyjny system Rimless, który pozwala na łatwe utrzymanie higieny poprzez redukcję środków chemicznych. Dodatkowo ogranicza zużycie wody nawet do 30%.