Ozorków, 95-035 Łódzkie, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 16.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl

Bateria podtynkowa prysznicowa i w wannie?


Bateria podtynkowa prysznicowa.

Bateria podtynkowa pod prysznicem i w wannie. Budujesz nową łazienkę, czy też chcesz odnowić istniejącą? W tym miejscu przedstawiamy wiele możliwości, które może wprowadzić. Zainstalowany w ścianie system sterowania wodą. Instalacja podtynkowa pod prysznicem i w wannie jest zarówno ultranowoczesna, jak i przyjazna dla użytkownika. Minimalistyczne urządzenia sprawiają, że wszystko wygląda pięknie i schludnie. A ty? Możesz cieszyć się dużą ilością miejsca do poruszania się podczas kąpieli pod prysznicem i w wannie.

Z czym wiąże się instalacja podtynkowa i kiedy jest to odpowiednia opcja

Czy kiedykolwiek korzystaliście Państwo z armatury nietermostatycznej lub termostatycznej w swojej wannie i prysznicu? Te klasyczne systemy sterowania wodą mają wiele zalet, na przykład są łatwe do wymiany – idealne do szybkiej renowacji. Ich wadą jest to, że są stosunkowo duże i wystające. W małych łazienkach zajmują one cenną przestrzeń.

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł po prostu ukryć za ścianą wszystko, czego nie chcesz “na zewnątrz” armatury (rury, duża jednostka sterująca lub dźwignia)? Dlatego też instalacje podtynkowe są świetnym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku nowych budynków lub większych remontów.

Bateria podtynkowa – zalety baterii termostatycznych i nietermostatycznych.

  1. Minimalistyczna kontrola prysznicowa leży płasko przy ścianie. W ten sposób powstaje ultranowoczesny, pozbawiony bałaganu wygląd.
  2. Podczas kąpieli pod prysznicem lub w wannie nie trzeba już uważać. Będziesz cieszyć się o wiele większą przestrzenią, komfortem i zabawą z wodą.
  3. Widoczne elementy armatury termostatycznej podtynkowej nie nagrzewają się, więc ogólnie rzecz biorąc nie ma zagrożenia ze strony nadmiernie gorących powierzchni. Jest to idealne rozwiązanie, gdy w domu mieszkają dzieci i/lub osoby starsze.
  4. Małe urządzenia sterujące są nie tylko atrakcyjne wizualnie i niezawodne, ale także łatwiejsze w obsłudze niż duże korpusy armatury.
  5. Sterowanie prysznicem z szeroką gamą funkcji i wzorów
  6. Szeroka gama produktów Hansgrohe do montażu podtynkowego oferuje Państwu niespotykane dotąd możliwości aranżacji łazienek. Będziesz zaskoczony, jak wiele funkcji i wzorów jest dostępnych. W zależności od wyposażenia łazienki (główka prysznicowa, głowica prysznicowa, system prysznicowy itp.), przeznaczenia lub preferencji, można wybrać baterie nietermostatyczne lub termostatyczne. Można je uniwersalnie łączyć z wszystkimi prysznicami Hansgrohe. Ulepsz swoją łazienkę, dodając sterowanie prysznicem w chromie lub z czarno-białą powierzchnią szklaną i wybierając wzory okrągłe, kwadratowe.

Zapraszamy do przejrzenia ofert dostępnych w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy również do skomentowania artykułu na facebooku bądź twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.