Ozorków, 95-035 Łódzkie, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 16.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl

Błędy w łazience – czego ludzie nienawidzą w swoich łazienkach – i co z Tym zrobić?Błędy w łazience się zdarzają. Projekt łazienki może być trudny – nawet nienawistny – kiedy próbujesz dotrzymać kroku czasu, który upływa. Naprawa wszystkich niepożądanych elementów w łazience może być trudna i może nawet nie wiesz od czego zacząć. Oto kilka sugestii dotyczących poprawy jakości przestrzeni, w tym pomysły na zamontowanie oświetlenia w łazience, pomysły na przebudowy łazienek i wiele więcej!

Prysznic i wanna

W wielu gospodarstwach domowych tradycyjny zestaw natryskowo-komorowy nie jest tak praktyczny. Dla osób, które preferują szybki prysznic a wanna nie jest użytkowana i może zajmować miejsce lub po prostu utrudniać kąpiel pod prysznicem. Zastąpienie wanny zamkniętym prysznicem to opcja, którą wiele osób wybiera podczas modernizacji łazienki.

Z kilkoma rodzajami brodzików i kabin, zamiana wanny na prysznic może być stosunkowo łatwym procesem o nieskończonych możliwościach. A jeśli lubisz odprężającą kąpiel, ale znudziła Ci się przestarzała wanna, rozważ zastąpienie jej nowszą, smuklejszą opcją!

Miejsce na toaletę

Frustruje z pewnością złe umiejscowienie toalety. Gdy oferuje ograniczoną przestrzeń na nogi, korzystanie z toalety będzie niewygodne. Chociaż ograniczenia hydrauliczne nie zawsze pozwalają na zmianę położenia toalety, można spróbować zmienić jej otoczenie.

Szafki łazienkowe

Częstym problemem jest brak miejsca przy umywalce dla więcej niż jednej osoby, więc czy masz podwójną czy pojedynczą umywalkę może mieć dramatyczne znaczenie dla Twojej łazienki. Dla par czy rodzin przebudowa łazienkowej toalety, która zastępuje jedną umywalkę dwoma, może być ogromnym usprawnieniem.

Oświetlenie

Oświetlenie zdaje się, że jest niewystarczająco przemyślane w procesie projektowania łazienki, ponieważ większość uwagi poświęca się podstawowym elementom wyposażenia. Nie miejcie złudzeń – słabo oświetlone lub złe umieszczenie światła mogą umniejszyć estetyczny oraz wizualny aspekt.

Modernizacja oświetlenia łazienkowego to doskonały sposób na odmłodzenie przestrzeni. Po pierwsze, należy rozważyć położenie oświetlenia górnego. Gdy zamontowane oprawy i oświetlenie wpuszczane są umieszczone bezpośrednio nad głową, mogą one powodować nieprzychylne i ostre cienie. Oświetlenie to powinno być montowane na otwartych przestrzeniach.

Inne pomysły na oświetlenie łazienki obejmują korzystanie ze specjalnych żarówek w celu uzyskania bardziej miękkiego, jaśniejszego wyglądu. Światła LED są nie tylko energooszczędne, ale mogą również oferować łagodniejszy efekt poprzez naśladowanie światła naturalnego w przestrzeni, w której nie ma zbyt wiele.

Podsumowanie

W miarę jak zmienia się nasze postrzeganie nowoczesnej łazienki, zawsze będzie można poprawić jej wygląd i funkcjonalność. Kiedy myślisz o unowocześnieniu swojej przestrzeni, wybierz sklep Onyxlazienka z bogatą kolekcją nowoczesnych elementów wyposażenia łazienek. Znajdziesz tam odpowiednie elementy dla każdego gustu i stylu.

Zachęcamy do zostawienia komentarza na facebooku bądź twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.