Ozorków, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630

Czarna kuchnia – trend w 2020 rokuCzarna kuchnia trend w 2020 roku. Całkowicie białe kuchnie są już pewnym klasykiem a coraz częściej zdarza nam się sięgać po nowości jak w Tym przypadku czyli aranżacja czarnej kuchni. Trend czarnej kuchni rozpoczął się w 2016 roku, ale naprawdę zyskał na popularności dosyć niedawno. Z każdym dniem coraz więcej osób decyduje się na czarną kuchnię. Ale zaufaj nam nie jest tak przerażające, jak się wydaje. W rzeczywistości istnieje wiele sposobów na wprowadzenie czerni do palety kolorów w kuchni. Podobnie jak biały, czarny pasuje do wszystkiego – może nawet stać się samodzielnym kolorem.

Czarna kuchnia a korzyści

Czarne projekty kuchni są z natury bardziej enigmatycznym wyborem. To kolor, który z pewnością się wyróżnia. Kolejną zaletą jest to, że czerń ładnie komponuje się z każdym stylem. Niezależnie od tego, czy wybierzesz tradycyjny styl, czy skłaniasz się ku nowoczesności, czerń sprawia, że ​​wszystko wygląda dobrze. Jeśli szukasz wyrafinowanej kuchni z uniwersalną paletą kolorów, czarny jest dobrą opcją do rozważenia.

Czarna kuchnia – wyzwania

Czarna kuchnia – największym wyzwaniem w kuchni z dużą ilością czerni jest to, że może sprawić, że twoja przestrzeń stanie się mniejsza. Podczas gdy białe i jaśniejsze powierzchnie odbijają światło, czerń go pochłania. Oznacza to, że jeśli Twoja kuchnia ma mało naturalnego światła lub nie ma go wcale kuchnia w czerni może być nieodpowiednia. Sekret tworzenia czarnej kuchni? Prawidłowe oświetlenie.

Czarna kuchnia a akcenty kuchenne w czerni

Akcenty stanowią większą część każdej przestrzeni. To także świetny sposób na wprowadzenie kolorów i stylów bez większego zaangażowania w blaty i szafki, których zmiana jest kosztowna. Na przykład na parapecie można umieścić czarne wazony lub ozdobne doniczki w połączeniu z niektórymi czarnymi akcesoriami.

Czarna kuchnia – oświetlenie i sprzęt

Światło jest niezbędne w czarnych projektach kuchennych, ale jest także sposobem na ciekawe użycie koloru. Czarne oprawy oświetleniowe świetnie łączą się z białymi szafkami i metalowymi urządzeniami. To samo dotyczy uchwytów szafek i szuflad.

Całkowicie czarne kuchnie

Jeśli chcesz stworzyć całkowicie czarną kuchnię, zalecamy dodanie dużej ilości światła (naturalnego lub innego) i uwzględnienie niektórych materiałów odblaskowych (takich jak wykończona metalicznie lodówka). Dzięki temu Twoja kuchnia nie będzie wyglądać zbyt ponuro. Zamiast tego będzie wyglądać wyrafinowanie.

Czerń jest stylowa, funkcjonalna i przyjemna, gdy jest zaprojektowana z dużą ilością światła i odpowiednich wymiarów. Pamiętaj: ciemne podłogi i meble będą pokazywać lekki kurz, ślady stóp i sierść zwierząt domowych. Jeśli wybierzesz ciemniejszy kolor, musisz być przygotowany na dodatkowy czas spędzony na czyszczeniu.

Czarne agd w kuchni

Czerń w naszej kuchni może być świetnym rozwiązaniem przy odpowiedniej aranżacji. Kojarzy się nam z elegancją a coraz częściej korzystamy z niej gdy chcemy zrezygnować z chłodnej stali.

Czarne AGD wygląda stylowo jak i wyjątkowo nowocześnie. Współcześnie cena tych urządzeń nie odbiega znacząco od innych wariantów kolorystycznych. Jedną z wad czarnego AGD w naszej kuchni jest to, iż AGD czarne jest podatne na wszelakie zabrudzenia jak i może przyciągać kurz.

Gotowy, aby rozpocząć tworzenie nowej kuchni? Zachęcamy do przejrzenia ofert naszego sklepu z wyposażenie kuchni jak i sprawdzenie nas na facebooku, twitterze czy pinterest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.