Ozorków, 95-035 Łódzkie, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 16.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl
Szanowni Klienci, w dniach 12.07.2021 -26.07.2021 przebywamy na urlopie. Wszystkie złożone przez Państwa zamówienia zrealizujemy niezwłocznie po powrocie.

Deszczownica i inne systemy dostarczania wodyDzisiaj porozmawiamy o systemach dostarczania wody, który możesz mieć pod prysznicem lub wanną. Czego potrzebuję? Czy potrzebuję stałej głowy? Deszczownica? Prysznic ręczny? Czego potrzebuję?

Podstawowe głowice prysznicowe

Oczywiście pragnienie jest tym, czego pragniesz. A zrozumienie Twoich potrzeb funkcjonalnych i dostępnych zasobów to pierwszy krok w określeniu, czego będziesz potrzebować pod prysznicem. Kiedyś zwykle mieliśmy stały prysznic i włączaliśmy wodę i szliśmy. Następnie mamy wielofunkcyjne głowice prysznicowe, które mogą zapewnić zakres oprysków od wąskiego do szerszego. Są to podstawowe opcje słuchawek prysznicowych, z których zdecyduje się większość ludzi.

Słuchawka prysznicowa

Kolejną opcją jest słuchawka prysznicowa. Wiele osób wybiera słuchawkę prysznicową z różnych powodów. Po pierwsze, chcą wziąć prysznic lub odwrotnie, chcą po prostu same włosy. Inną opcją jest czyszczenie. Zdejmując, możesz wyjąć wąż z wanny lub prysznica i dotrzeć do najdalszych zakątków.

Niektórzy używają ich do mycia zwierząt. Czasami ustawiamy prysznic na niższym poziomie dla dziecka, abyś mógł mieć wyższą funkcjonalność dla dorosłego, a następnie niższą funkcjonalność dla dziecka. Wreszcie osoby starsze lub osoby o szczególnych potrzebach, które muszą usiąść na ławce, aby wziąć prysznic, mogą po prostu skorzystać z prysznica ręcznego i mieć całkowitą kontrolę nad kierunkiem wody. To tylko niektóre z głównych powodów, dla których warto to zainstalować.

Teraz możesz mieć prysznic ręczny jako główny funkcjonalny prysznic. Istnieje wiele nowych rodzajów słuchawek prysznicowych, które są znacznie bardziej funkcjonalne niż stare prysznice ręczne w małej skali. Tworzy niesamowity magnetyczny, dzięki czemu można go łatwo usunąć i podłączyć ponownie. Pozwala to zminimalizować wszystkie gadżety i sztuczki, które masz pod prysznicem za pomocą jednego funkcjonalnego, wielofunkcyjnego prysznica ręcznego. Zmniejsza to również koszt, ponieważ nie potrzebujesz osobnych zaworów przełączających i elementów sterujących do obsługi wielu urządzeń.

Deszczowa głowica prysznicowa

Inną rzeczą, którą ludzie uważają za deszczownicę. To trochę fajne, ale jest kilka cech negatywnych. Po pierwsze, jest tylko kilka głów, które faktycznie napędzają wodę. Jest tylko kilka osób, które mają więcej niż jedną opcję spryskiwania. Większość to jednak proste „puszki” wychodzące z sufitu, które pozwalają wodzie przepuszczać je przez grawitację. Głównym problemem związanym z głowicą przeciwdeszczową jest to, że zazwyczaj znajduje się ona na środku prysznica i jeśli z jakiegoś powodu próbujesz myć i golić nogi lub robić rzeczy, które wymagają przebywania poza wodą, jest to rodzaj trudno się od nich uwolnić. Więc jeśli chcesz to zrobić, najlepiej jest mieć przełącznik z opornikami przejściowymi, który można obracać w różne strony i instalować prysznic ręczny lub stałą głowicę.

Koszt

Oczywiście im więcej opcji weźmiesz pod prysznic, tym więcej rzeczy kosztują. Głowice przeciwdeszczowe mogą wynosić od 400 do 1200 złotych, w zależności od wielkości, wykończenia i funkcjonalności. Prysznice mogą również wynosić od 100 do 1000 złotych. Potrzeba zaworów i dodatkowej hydrauliki może również wpłynąć na budżet.

Należy wziąć pod uwagę wiele zmiennych. Musisz zważyć funkcjonalność i koszty oraz podjąć najlepszą decyzję dla swojego projektu.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, iż artykuł był pomocny. Zachęcamy do przejrzenia oferty naszego sklepu internetowego z pełnym wyposażeniem łazienki , wyposażenie kuchni czy wyposażenie ogrodu. Zapraszamy również do przejrzenia naszego facebooka, twittera czy pinterest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.