Ozorków, 95-035 Łódzkie, ul. Listopadowa 9A/11
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 15.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl (Pon-Pt 7.00 - 15.00)

Kabina prysznicowa WALK-IN – przekonajmy się do niej!


Kabina prysznicowa walk-in

Kabina prysznicowa walk-in to jedna z coraz częściej wybieranych opcji w naszych łazienkach. Coraz częściej spotykamy ją w nowoczesnych łazienkach, bowiem przez jej lekkość optyczną, wpasowuje się z pewnością do większości stylów łazienek. Co najważniejsze, zaoszczędza sporo miejsca!

Kabina prysznicowa walk-in – charakteryzacja

Jedną z najważniejszych cech to z pewnością brak części ruchomych ani otwieranych. Zwykłe szklane tafle. W przypadku kabiny prysznicowej walk-in możemy zamontować odpływ liniowy w podłodze lub klasyczny brodzik. Zalecamy w przypadku kabin prysznicowych skorzystanie z odpływu liniowego, ze względu na dużą rolę estetyczną całości. Nie zajmuje dużo miejsca, a wręcz jest niezauważalna w całej łazience. Kabina prysznicowa walk-in może przybierać różne kształty, takie jak prostokąt, kwadrat czy trapez.

kabina prysznicowa walk in

Kabina prysznicowa walk-in – zalety!

  • Estetyczny minimalizm, kabina prysznicowa w niektórych aranżacjach niekiedy jest wręcz niezauważalna.
  • Łatwość w wysprzątaniu.
  • Ważną i niepowtarzalną zaletą jest możliwość montażu w pomieszczeniach o nietypowych kształtach.
  • Szybki i tani montaż
  • Kabina walk-in nadaje się dla każdego, począwszy od dzieci po osoby starsze
  • Możliwość montażu bez brodzika
  • Nowoczesny charakter łazienki sprawia, że będzie idealnie pasowała do każdego wnętrza.

Niebywała prostota

Montaż jest nieskomplikowany i szybki, polega na przytwierdzeniu szklanych tafli do ściany przy pomocy profili. Kabina może zostać ulokowana w centralnym miejscu. Co najważniejsze, wszystkie elementy konstrukcji są stałe! Przestronność – o wiele mniej miejsca zajmują niż kabiny prysznicowe tradycyjne np. półokrągłe. Lekkość konstrukcji zapewnia lżejszy wygląd. Następną zaletą jest brak masywnego brodzika co zapewnia również zwiększoną funkcjonalność. Nie zapomnij o Tym, że decydując się na kabinę prysznicową walk-in należy odpowiednio wypoziomować posadzkę. Optymalny spadek to ok. 1,5 cm. By móc sobie na to pozwolić należy odpływ liniowy obsadzić poniżej poziomu wylewki.

kabina prysznicowa walk-in

Warunki techniczne niezbędne do montażu kabiny prysznicowej walk-in

Dobre ogrzewanie, dobra wentylacja to z pewnością punkty, które należy spełnić w przypadku chęci zamontowania kabiny prysznicowej walk-in. Podyktowane jest to bowiem tym, że w środku jest chłodniej niż w klasycznej kabinie. A co do dobrej wentylacji – w przypadku kabiny prysznicowej walk-in para wodna rozchodzi się o wiele szybciej.

Kabiny prysznicowe walk-in? Tylko w Onyxlazienka!

Jesteś zainteresowany nowoczesną łazienką? W naszym sklepie internetowym znajdziecie pełne wyposażenie łazienek w dobrych cenach! Zachęcamy do pozostawienia komentarza na facebooku czy twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.