Ścianki prysznicowe

Ścianki prysznicowe – szyba do prysznica – Walk-in – najważniejsze informacje

Wybór odpowiedniej ścianki prysznicowej do łazienki jest trudnym wyzwaniem. Liczne ścianki prysznicowe od różnych producentów przez najróżniejsze kształty jak i formy. Decyzja na jaką się zdecydować szybę do prysznica może sprawiać o zawrót głowy lecz musimy mieć świadomość, iż jest bardzo ważna. Wpływa to na nasze codzienne życie w postaci wygody użytkowania jak i estetykę pomieszczenia. Nie zapomnijmy o jeszcze jednym warunku jakim jest to z jakiego materiału została wykonana szyba do prysznica. Musi zostać solidnie wykonana jak i z dobrych materiałów jeżeli szukamy ścianki do prysznica na lata. Jakie są zalety zdecydowania się na ściankę prysznicową walk-in? Taka ścianka zdecydowanie sprawdzi się w miejscach o ograniczonej przestrzeni np. łazienka w bloku ze względu na mniejszy gabaryt. Walk in sprawdzi się również w dużych łazienkach, które chcą definiować się przestronnością.

Ścianka prysznicowa – która szyba będzie odpowiednia?

Z doświadczenia zalecamy zakup ścianki prysznicowej ze specjalną powłoką hydrofobową, która pomoże w codziennej walce z wszelakimi zanieczyszczeniami. W wielu modelach możemy poradzić sobie z krzywizną ściany dzięki możliwości delikatnej regulacji profili. Ważna informacja przed zakupem warto upewnić się, iż uszczelka w zestawie jest solidna, gdyż uchroni nas to przed wszelakimi zbędnymi wyciekami wody.

Niewidoczna kabina prysznicowa walk-in

Ścianki prysznicowe sprawiają wrażenie niemal niewidocznych ze względu na to, iż często decydujemy się na montaż z odpływem liniowym zamiast z brodzikiem. Oprócz decyzji co do odpływu liniowego często również możemy się spotkać z szybą do prysznica z brodzikiem. Jeżeli w Twojej łazience nie ma możliwości montażu odpływu liniowego warto zastanowić się nad zakupem brodzika o niskim profilu co pozwoli na stworzenie tej ważnej przestrzeni i przestronności.

Nowoczesne przestrzenie dzięki zastosowaniu ścianki prysznicowej walk-in

Szyba do prysznica walk-in idealnie wpasowuje się w nowoczesne projekty aranżacyjne pomieszczeń łazienkowych. Idealny sposób na wykończenie łazienki w oparciu o minimalistyczny styl. Odnajdzie się przy większości projektów aranżacji łazienkowych.

Oprócz wręcz niewidzialnych ścianek prysznicowych w naszym asortymencie znajdziecie również ścianki prysznicowe ze specjalnymi czarnymi profilami, mleczne pasy, mrożona, mleczna czy grafitowa. Wpasują się w otwartą a zarazem odważną przestrzeń.

Jakie są dostępne wymiary ścianek prysznicowych?

Wolnostojące ścianki prysznicowe walk-in znajdziemy w najróżniejszych rozmiarach. Rozmiary zaczynają się od 70 cm do nawet 120-130 cm. Pozwala ona na dopasowanie ścianki do każdego pomieszczenia. Co odnajdziecie w naszym sklepie?

  • Ścianka prysznicowa walk in 70 cm
  • Szyba prysznicowa walk in 80 cm
  • Ścianki prysznicowe walk in 90 cm
  • Ścianka prysznicowa walk in 100 cm
  • Ścianki prysznicowe walk in 110 cm
  • Ścianka prysznicowa walk in 120 cm

Większość naszych ścianek prysznicowych dodatkowo wyposażona jest w reling wzmacniający i stabilizujący oraz elementy do montażu.

Jaką ściankę prysznicową wybrać?

W trakcie dokonywania wyboru zakupu ścianki prysznicowej warto zwrócić uwagę na grubość szkła, powłoka ochronna o której już wspominaliśmy wyżej. Grubość szkła w przypadku szyb do prysznica występuje w wariantach od 4 mm do 8 mm. Znajdziemy również sporo modeli ze szkła transparentnego czy szkła grafitowego choć w Tym przypadku jest to sprawa estetyczna czyli bardzo subiektywna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24