Ubikacje i Toalety

Ubikacje / Toalety w ONYX

Mnóstwo możliwych produktów dostępnych na rynku wyposażenia łazienkowego w przeróżnych wariantach definiuje duża różnorodność takich urządzeń jak toalety / ubikacje. Aktualnie toalety wykorzystują coraz to nowsze technologie, które potrafią zadziwić każdego z nas w postaci zwiększonego komfortu użytkowania czy zużycie wody. Odpowiednio zaprojektowane toalety nie tylko ułatwią wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc jak i gwarantują ciche spłukiwanie

Nowoczesne technologie łazienkowe

W ofercie naszego sklepu internetowego Onyxlazienka.pl jest dostępna ogromna ilość wyposażenia łazienkowego do instalacji toalet. Wszystko jest zależne od indywidualnych potrzeb Klienta można wybrać między kompakt wc, miska wisząca WC czy deska sedesowa. Warto wyróżnić również warianty cenowe – posiadamy produkty dla każdej kieszeni od osób z ograniczonym budżetem jak i dla osób bardziej wymagających. W naszym katalogu dostępne są również bidety wiszące jak i bidety stojące. W asortymencie posiadamy również produkty pokryte specjalnymi antybakteryjnymi powłokami ochronnymi, które pokrywamy miski. Chronią one przed powstaniem zanieczyszczeń czy trwałych osadów. Naszymi dominującymi produktami są zestawy łazienkowe – ubikacje podwieszane na stelażu. Produkty godne polecenia i wbrew opinii niektórych ludzi stabilne jak i trwałe.

Ubikacja / Toaleta – stojąca czy wisząca?

Nim zaczniesz przeglądać nasz asortyment warto zastanowić się jaka toaleta sprawdzi się w naszej łazience. Czy będzie to kompakt wc czy miska wc wisząca zawieszana na stelażu? Tańszym rozwiązaniem jak i szybszym w montażu będzie zakup kompaktu wc, który posiadamy już w swym wyposażeniu za około 199 zł. Jeśli chodzi o miskę wc ceny zaczynają się od 399 zł w Tym należy doliczyć zakup stelaża podtynkowego jak i przycisku spłukującego.

Wyświetlanie 1–24 z 62 wyników