Deski sedesowe

Deski sedesowe – Deski WC – Klapy toaletowe / klozetowe.

Deski sedesowe dostępne na ryku są o różnych materiałach wykonania czy ze specjalnymi mechanizmami jak deska sedesowa wolnoopadająca czy klasyczna. Zwróć uwagę na To, jaki chciałbyś  materiał czy mechanizm.  Najczęściej wybieranym kolorem deski jest kolor biały, ponieważ ten kolor wydaje się być higieniczny jak i pasuje do każdego wnętrza.

Jaką deskę sedesową wybrać?

Wybór odpowiedniej deski sedesowej do miski wc jest uzależniony od paru czynników takich jak kształt, rodzaj czy wielkość. Na podstawie wyżej wymienionych parametrów dobieramy deskę sedesową do miski wc. Najpopularniejsze deski sedesowe wykonane są z miękkiego plastiku a są najpopularniejsze ponieważ są bardzo tanie. Lepszym produktem przy nadal dosyć niskiej cenie będzie deska z twardego plastiku, która powinna sprostać wszystkich oczekiwania. Warto w trakcie wyboru deski sedesowej uwzględnić czy jest ona pokryta powłoką antybakteryjną. Deski sedesowe z materiału duroplast są bardzo solidne i o wiele bardziej stabilne aniżeli wymienieni wyżej poprzednicy. Warto przejrzeć również deski sedesowe ze zdobieniem, które posiadamy w swym asortymencie. Specjalne wzory jak i specjalna kolorystyka z pewnością pomoże spełnić najśmielsze oczekiwania każdego z was.

Zaopatrzyć się w deskę wolnoopadającą? Warto?

Pod specjalny osąd poddamy deskę wolnoopadająca, która jest coraz popularniejsza na rynku wyposażenia. Każdy z nas zapewne spotkał się z  niezbyt miła sytuacja, gdy deska niespodziewanie wyślizgnęła się z dłoni i głośnym trzaskiem opadła na krawędź. Dlatego warto zaopatrzyć się w deskę wolnoopadającą. Dobre w użyciu deski wolnoopadające, które dzięki specjalnemu mechanizmowi zapobiegają szybkiemu opuszczeniu deski. Korzyści z deski wyposażonej w ten specjalny mechanizm wolnoopadający są bardzo duże. Jeśli chodzi o cenę takich desek nie musi być ona znacznie wyższa od standardowych modeli desek sedesowych. Zdecydowanie polecamy rozważyć opcję zakupu deski wolnoopadającej.

Na jaką funkcję warto zwrócić uwagę – Deska WC.

W przypadku deski wc jedną z fajnych opcji jest opcja szybkiego wypinania. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu, gdy chcemy choćby dokładnie wyczyścić naszą miskę. Godną uwagi funkcją jest również specjalna powłoka hydrofobowa. Na takiej desce sedesowej nie osadzają się kropelki wody a co za Tym idzie zanieczyszczenia i mikroorganizmy. Wzrasta w naszej łazience poziom higieny jak i świeżości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5