Kompakty WC

Kompakty WC dostosowane do indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie z pełnym wyposażeniem łazienki znajdą Państwo przeróżnego rodzaju sedesy kompaktowe. Kompakt WC w świetnej a zarazem korzystnej cenie znanych producentów. Każda łazienka jest inna dlatego w sklepie ONYX znajdziecie Państwo kompakt, który możecie dopasować do każdego typu łazienki. Nie zapomnijmy o najważniejszym punkcie jakim jest to, iż łazienka musi być pragmatyczna w Tym sedes. Możesz dopasować idealnie własne wyobrażenie łazienki dzięki różnorodności oferowanej w naszym sklepie internetowym. Wielkość, kształt, wysokość wedle własnej wyobraźni. Kompakty WC okrągłe, kwadratowe, prostokątne czy zaokrąglane znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Sedes kompaktowy – element aranżacji czy pragmatyczności?

Nie należy zapominać o Tym, iż kompakt WC z pewnością jest tańszy aniżeli miska wc wisząca. Kompakty WC w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo w cenie już od 199 zł i to za cały zestaw – miska, spłuczka jak i deska sedesowa! Kompakt WC będzie doskonałym elementem aranżacji łazienki. U nas zaopatrzycie się w estetyczne jak i solidne kompakty WC znanych i cenionych marek takich jak choćby Cersanit czy Koło.

Kompakt pionowy czy kompakt poziomy?

W sprzedaży znajdziecie Państwo kompakty wc poziome (nazywane również miskami z odpływem Poznańskim) lub sedesy kompaktowe pionowe (nazywane również miskami typu warszawskiego). Jaki należy wybrać do własnej łazienki? Jest to zależne od tego w jaki sposób doprowadzona jest instalacja kanalizacyjna w Twojej łazience. Jeśli rura kanalizacyjna wyprowadzona jest z podłogi oznacza to, iż mamy do czynienia z odpływem pionowym. Jeśli rura kanalizacyjna doprowadzona jest ze ściany w Tym przypadku mamy do czynienia z odpływem poziomym. Nie zapomnijmy o wariancie uniwersalnym, które możemy zastosować w naszej łazience niezależnie od położenia odpływu kanalizacyjnego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8