Miski WC

Miski WC – Onyxlazienka.pl

Miski WC cieszą się ogromną popularnością ze względu na świetny uniwersalny wygląd. Co prawda wymagają trochę więcej pracy jak i należy z pewnością więcej zapłacić. Ze względu na to, iż trzeba zakupić stelaż podtynkowy jak i przycisk spłukujący do zestawu. Jednakowoż efekt finalny wart jest swej ceny. W naszym sklepie ONYX można zakupić komplet łazienkowy w Tym stelaż, miskę wc jak i przycisk spłukujący w świetnej cenie. Miski wiszące wc zwykle są bezawaryjne dlatego nie warto martwić się późniejszym ewentualnym demontażem.

Zalety wiszącej miski wc

Jak wyżej wspomnieliśmy wisząca miska WC wydaje się bardziej estetycznym wariantem aniżeli kompakt wc. Ukrywa on elementy składowe miski w ścianie takie jak zbiornik do spłukiwania wody czy rura odpływowa co optycznie poprawia łazienkę. Naszym bestsellerem jeśli chodzi o miskę wc to miska bez kołnierza – rimless, która ułatwia czyszczenie toalety.

WC podwieszane – łazienka nowoczesna

Rola łazienki w naszym życiu zmieniła się jak i zmienia trwale od kilkunastu lat. Obecnie łazienka stanowi miejsce, w którym spędzamy coraz więcej czasu a dla wielu z nas jest to jedno z miejsc w których odpoczywamy po całym dniu. Dlatego warto przyłożyć uwagę do estetyki tego pomieszczenia jak i warto zastanowić się nad zakupem wc podwieszanym, które z pewnością pozwoli na zaoszczędzenie czasu jak i miejsca. Sprawdzi się z pewnością w małych pomieszczeniach jak i w tych dużych.

Wyświetlanie 1–24 z 46 wyników