Ozorków, 95-035 Łódzkie, ul. Wyszyńskiego 4
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 15.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl (Pon-Pt 7.00 - 15.00)

Kolorowe umywalki – łazienka w stylu nowoczesnym


Kolorowe umywalki.

Kolorowe umywalki? Dla wielu z nas, którzy wolą tradycyjny styl może być to niedopuszczalny zabieg jednakże niezaprzeczalnie jest ciekawym rozwiązaniem. Dzięki takim rozwiązaniom nadajemy wnętrzu oryginalności jak i charakteru. XXI wiek wiele zmienił w postrzeganiu aranżacji wnętrz przez co coraz chętniej sięgamy po odważne, kolorowe propozycje produktów. W przypadku wyposażenia łazienkowego mamy ogromne pole do popisu – producenci zapewnili nam ogrom produktów dostępnych na rynku wyposażenia łazienkowego w najróżniejszych wariantach kolorystycznych jak i w najróżniejszych rozmiarach czy kształtach. Powiem więcej.. wybór jest tak ogromny, że może przyprawić o zawrót głowy. Postaramy się w artykule przedstawić ciekawe aranżacje łazienkowe oraz zaproponować produkty wyposażenia łazienkowego w najróżniejszych kształtach i ogromnym wyborem kolorystycznym.

Ceramika oraz armatura łazienkowa

Zwróciliśmy uwagę na dwa elementy – ceramikę oraz odpowiednią armaturę, gdyż w trakcie aranżacji łazienki wszystkie elementy powinny ze sobą współgrać. Każdy element powinien być odpowiednio dopasowany oraz przede wszystkim dobrze przemyślany. Jeżeli decydujesz się na jeden wariant w przypadku armatury – niezależnie czy chodzi o kształt bądź kolorystykę połącz całą armaturę w jeden styl. Kwadratowa bateria umywalkowa łączy się bowiem z bateria prysznicową kwadratową. Podobnie to wygląda w przypadku kolorystyki, czyli zalecamy wybór armatury łazienkowej o podobnej kolorystyce.

Nowoczesny styl w łazience czyli kolorowe umywalki

Jeżeli chodzi o kolorowe umywalki w zależności od wybranego koloru są dosyć łatwo dopasowywalne, że względu na ogrom wyboru jeżeli chdozi o armaturę łazienkową. Na rynku znajdziemy z pewnością złotą umywalkę jak i baterię umywalkową złotą, czarną umywalkę z czarną baterią umywalkową. Wiele spośród propozycji kolorowych umywalek nadaje się również do połączenia w niestandardowych wariantach kolorystycznych – złota umywalka z chromowaną baterią umywalkową? Wybór jest ogromny.

Warto wspomnieć o Tym, że na rynku napotkamy się nie tylko na kolorowe umywalki jak i kolorowe baterie umywalkowe a również na przeróżne warianty kolorystyczne misek wc, bidetów o najróżniejszych kształtach. Podobnie sprawa wygląda z kabiną prysznicową czy wanną.

Kolorowa umywalka w Twojej łazience

Nie zapomnijmy o Tym, by odpowiednio dobrze przemyśleć zakup kolorowej ceramiki. Zakupiona umywalka pod wpływem impulsu w kolorystyce, która nie będzie pasowała w Twojej łazience może sprawić sporo zawodu. Zanim zdecydujemy się na zakup warto sprawdzić, postawić jakiś element w podobnej kolorystyce w celu sprawdzenia czy ten kolor będzie najlepszy w mojej łazience. Może się okazać, że idealnie komponuje się inny wariant kolorystyczny.

Najwięcej propozycji kolorowych umywalek łazienkowych napotkamy w formie nablatowej z prostego względu – kolor musi być widoczny. Mamy nadzieję, iż dzięki Temu artykułowi w Twojej łazience zagości kolorowa umywalka z kolorową baterią umywalkową. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty produktowej, w której zaopatrzycie się Państwo w całe wyposażenie łazienkowe. Poszukujesz inspiracji do stworzenia aranżacji Twojej łazienki? Sprawdź nasz Pinterest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.