Ozorków, 95-035 Łódzkie, ul. Listopadowa 9A/11
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 15.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl (Pon-Pt 7.00 - 15.00)

Łazienka na poddaszu – aranżacja.


Łazienka na poddaszu.

Łazienka na poddaszu – Osoby, którzy się na nią zdecydują z pewnością zadały sobie pytanie: “Jak zrealizować projekt łazienki na poddaszu?” Sprawa nie jest niestety prosta, a wręcz stanowi wyzwanie dla większości osób. Oczywiście, jak zawsze należy zadać sobie pytania: Kto i jak będzie z niej korzystał? Czy to łazienka dodatkowa czy jedyna w całym domu? Odpowiedzi na pytania powinny warunkować podstawowe decyzje dot. sprzętów i elementów wyposażenia. Dlatego z odsieczą przychodzimy My a w artykule znajdą Państwo odpowiedzi jak zacząć cały projekt.

Łazienka na poddaszu – niskie skosy.

To właśnie one są głównymi sprawcami całego zamieszania – niskie skosy. Pomieszczenia znajdujące się pod spadzistym dachem na etapie planowania należy dokładnie wyliczyć przestrzeń, którą można wykorzystać. Powiadam Wam, iż wysiłek się opłaca a ewentualne wady da się przekuć w zalety. Pozwólmy sobie na estetyczne szaleństwo!

Łazienka na poddaszu – wanna czy prysznic?

Przede wszystkim zależy to od preferencji, subiektywnych pragnień oraz możliwości adaptacyjnych pomieszczenia. W zależności od wyboru należy rozpatrzeć inne warunki, które postaramy się zobrazować w poniższej analizie.

Wanna na poddaszu?

Wysokość ścian stanowi istotny problem, który z pomocą wanny poradzimy sobie bezbłędnie. Przy takim wyborze zalecamy nowoczesne rozwiązanie, czyli wanna wpuszczona w podłogę. Komfortowym rozwiązaniem jest montaż wanny wolno stojącej, bowiem tworzymy wówczas miejsce do umieszczenia wszelakich sanitariatów pod ścianami.

Prysznic na poddaszu?

Jak już wspomnieliśmy problemem jest wysokość ścian, by obniżyć poziom prysznica zalecamy skorzystać z rozwiązań opartych na odpływach liniowych. Wyeliminowanie brodzika estetycznie oraz praktycznie prezentuje się dosyć okazale.

łazienka na poddaszu a prysznic, wanna w łazience na poddaszu, aranżacja łazienki na poddaszu, wzorowa łazienka
Łazienka na poddaszu a prysznic

Łazienka na poddaszu – meble łazienkowe.

Zalecamy aby meble do łazienki na poddaszu nie były zbyt duże, ani zbyt wysokie. Duże gabaryty ograniczą przestrzeń poddasza i niezbędne w łazience sprzęty.

Umywalka na poddaszu.

Atrybutem niezbędnym w każdej łazience jest umywalka. Ciekawym rozwiązaniem jest zamontowanie z dopasowaną do niej szafką pod umywalkową, której szuflady i półki pozwolą skryć łazienkowy bałagan.

Do łazienki na poddasze polecamy Państwu sprawdzić naszą ofertę. W razie wszelakich wątpliwości czy pytań zapraszamy do kontaktu :).


Łazienka na poddaszu – okno dachowe.

Analiza trudnych aspektów potrafi przyprawić o ból głowy, pozwólmy więc sobie przejść do niewątpliwych zalet! Zaletą w tym przypadku będzie okno dachowe, które pełni funkcję dekoracyjną w pełnej krasie tego słowa znaczeniu. Poprzez takie okno wpada o wiele więcej światła aniżeli przez tradycyjne umieszczone pionowo w ścianie, które tajemniczo rozświetla pomieszczenie, a kąpiele z widokiem na niebo bywają niezwykłym przeżyciem.

Łazienka na poddaszu aranżacja, łazienka na poddaszu, łazienka na poddaszu okno dachowe, łazienka na poddaszu prysznic.
Łazienka na poddaszu a okno dachowe.

Podsumowując, mamy nadzieję, iż nasz artykuł był na tyle wyczerpujący by sprostać waszym pytaniom. Jeśli zdecydowaliście się Państwo na zakup zapraszamy do naszego sklepu oraz na nasze konto na allegro, gdzie również wystawiamy sporo produktów pod nazwą użytkownika sanitar-. Życzymy miłych zakupów :).

1 thought on “Łazienka na poddaszu – aranżacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.