Ozorków, 95-035 Łódzkie, ul. Wyszyńskiego 4
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 15.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl (Pon-Pt 7.00 - 15.00)
Łazienkowe trendy 2020

Łazienkowe trendy 2020. Jeśli w tym roku projektujesz lub przebudowujesz łazienkę, zawsze warto jest sprawdzić najnowsze, nowoczesne pomysły na wykończenie łazienki. Jakie trendy w kolorystyce łazienkowej w 2020 roku pojawiają się dziś w przestrzeni mieszkalnej? Podsumowując oto przegląd najlepszych nowych pomysłów na aranżację łazienki w Twoim domu jak i sposób efektywnego wykorzystania łazienki.

Nowoczesne rozwiązania łazienkowe a trendy w łazience 2020

Kolor czarny w łazience

Dominuje głównie w trendach kolorystycznych łazienki 2020 roku. Szary zniknął, a czarny powrócił – przynajmniej jeśli chodzi o łazienkę. W tym roku, śmiałe, ciemne odcienie są najbardziej popularne. Pomyśl więc o czarnych oprawach oświetleniowych, lustrach czy nawet o czarnej wannie. Podsumowując matowa czerń jest szczególnie modna i wyjątkowo świetnie wyglądająca..

Nowoczesna technologia w łazience

Innym popularnym wyborem jest zakup nowoczesnego prysznica lub wanny. Zaawansowane rozwiązania techniczne sprawią, że łazienka staje się nad wyraz funkcjonalna. Z przydatnych funkcji warto wspomnieć o wbudowanym systemie głośników bluetooth, podgrzewane miski czy regulowane suszarki powietrza.

Kolejny rok z rzędu.. Toalety wiszące

Miska / Toaleta wisząca na stelażu podtynkowym cieszy się coraz większą popularnością, zarówno dlatego, że zajmuje mniej miejsca niż standardowe toalety jak kompakt wc, jak i ze względu na swój elegancki, nowoczesny wygląd. Toalety te są również trwałe, atrakcyjne i stanowią dobry wybór, jeśli zależy Ci również na możliwości zaoszczędzenia wody.

Kreatywne wzory i kształty płytek

Płytki znajdują się również na liście najlepszych trendów w łazience 2020. Szukaj kształtów i wzorów, które są bardziej niezwykłe i kreatywne niż wszechobecna standardowa biała płytka. Może to oznaczać mozaikową ścianę pod prysznicem lub sześciokątne płytki na podłodze.

Duże wanny wolnostojące

Zgodnie z nowoczesnymi preferencjami dotyczącymi wygody, duże wanny wolnostojące wygrają w tym roku. Im większa wanna, tym bardziej relaksująca i przyjemna kąpiel! Ten trend nie dotyczy koniecznie wanien do jacuzzi, ale podkreśla użyteczność przestronnych wanien.

Otwarte prysznice

Prysznice, które tworzą świetny wygląd łazienki bez niepotrzebnych szklanych obudów. Otwarte prysznice to sposób na świetny minimalistyczny wygląd.

Łazienka przyjazna dla środowiska

Na koniec, ale nie mniej ważne jest to, że przejście na rozwiązania bardziej ekologiczne zyskały w Tym roku miejsce wśród najbardziej popularnych nowoczesnych pomysłów na łazienkę. Dzisiejszy rynek oferuje wiele ekologicznych rozwiązań łazienkowych, od baterii bezdotykowych po wodooszczędne głowice prysznicowe. Zaletą tego trendu jest to, że jest on nie tylko stylowy, ale również dobry dla planety i Twojego portfela.

Łazienkowe trendy 2020 – bez względu na to na jakim etapie znajdujesz się z remontem łazienki warto poważnie rozważyć wyżej wymienione propozycję. Przede wszystkim te najlepsze trendy łazienkowe 2020 roku mogą być świetnym punktem wyjścia do stworzenia idealnej przestrzeni łazienkowej. Poszukujesz produktów wyposażenia łazienkowego? Kupisz je w naszym sklepie internetowym Onyxlazienka.pl. Inspirację na aranżację łazienki znajdziesz na naszym profilu Pinterest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.