Ozorków, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630

Warto wiedzieć: Porady dotyczące projektu łazienkowego.


Porady dotyczące projektu łazienkowego

Porady dotyczące projektu łazienkowego – zainstalowanie nowej łazienki to dużo pracy, ale przy odpowiednim planowaniu można sobie z Tymi. Odpowiednie wyposażenie oraz nasza fachowa porada, taka jak te 7 punktów wymienionych poniżej, które mają pomóc ci uniknąć pułapek, nie powinno być wstrząsem. Który powoduje kolejne stresy lub niepotrzebne koszty czy niepotrzebną stratę czasu.

Twoja nowa łazienka powinna być wszystkim, o czym marzysz. Niezależnie od tego, czy wybierasz imponujące elementy, czy proste, ale eleganckie ulepszenie. Zawsze chcemy mieć pewność, że nowa łazienka zostanie dostarczona z łatwością. Dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby projekt przebiegał jak najsprawniej.

Przeczytaj poniżej kilka przydatnych porad na temat tego, na co zwrócić uwagę przed i podczas instalacji nowej łazienki.

Kabina prysznicowa.
 1. TWOJE WYMAGANIA
  Skorzystaj z porady instalatora na początku projektu, aby określić ciśnienie wody i wymagania dotyczące układania płytek. Wszelkie potencjalne ograniczenia, które mogą pojawić się w miejscu instalacji.
 2. ODWIEDŹ SALON
  Odwiedź nas z projektem, ważne jest, aby mieć rozmiary swojego pokoju, drzwi, okien. Dla wszystkich przedmiotów, którzy mamy na stanie, w najgorszym przypadku niektóre przedmioty mogą zająć nawet 4-6 tygodni na sprowadzenie. Upewnij się, że bierzesz to pod uwagę przy rozważaniu nowej łazienki.
 3. UNIKAJ HARMONOGRAMU
  Rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe, jednak zachęcamy do unikania umówienia się z instalatorem na datę instalacji przed otrzymaniem towaru. Nasze terminy dostaw podane są w dobrej wierze i staramy się informować o opóźnieniach, ale nie możemy ponosić odpowiedzialności za opóźnienia, gdy instalator jest na miejscu.
 4. KOLEKCJE I DOSTAWY
  Przy odbiorze upewnij się, że przesyłka nie doznała uszkodzeń spowodowanym transportem. Ma to na celu uniknięcie konfliktu, jeśli zostaną zidentyfikowane jakiekolwiek przyszłe szkody.

Porady dotyczące projektu łazienkowego – nie zapominaj o

 1. ROZMIARY
  Należy pamiętać, że w branży łazienkowej wanny, szafki, drzwi prysznicowe i brodziki mogą mieć wiele wariantów rozmiarów. Na przykład drzwi prysznicowe 900 mm mogą mieć regulację w zakresie od 865 mm do 885 mm, co ma zrekompensować korzystanie z desek czy płytek. Wanna o długości 1700 mm może również mieć średnicę 1695 mm, a nawet 1705 mm.
 2. ZACHOWAJ POZYCJE BEZPIECZNE
  Dbaj o bezpieczeństwo wszystkich pudeł do momentu zakończenia instalacji. Jeśli musisz coś zwrócić. Wszystkie elementy muszą zostać zwrócone w stanie umożliwiającym wielokrotny zakup.
 3. POZYCJE SPECJALNE ZAMÓWIENIA
  Ze względu na charakter przedmiotów na specjalne zamówienie nie można ich zwrócić. Zostanie to omówione z Tobą w punkcie sprzedaży. Może to obejmować każdy przedmiot specjalnie dla Ciebie zamówiony. W miarę możliwości zwrócimy przedmioty w stanie, w jakim je otrzymano. Może to jednak wiązać się z opłatą za uzupełnienie zapasów. Przedmioty, które posiadamy w magazynie; zwrócone w idealnym stanie zostaną zwrócone w całości. Poza tym okresem możemy przyjmować zwroty w zamian za notę ​​kredytową.

Porady dotyczące projektu łazienkowego

Mamy nadzieję, iż artykuł był pomocny i wyczerpujący. Zachęcamy do przejrzenia ofert naszego sklepu internetowego z pełnym wyposażeniem łazienki jak i wyposażeniem kuchni. Zapraszamy również do sprawdzenia facebooka czy twittera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.