Ozorków, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630

Powłoka Maxi clean od producenta Roca


Powłoka Maxi Clean

Od grudnia 2012 roku producent Roca wprowadził dodatkową możliwość nałożenia wyjątkowej powłoki Maxi Clean na bidetach, umywalkach czy miskach wc. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami, które należy ponieść w trakcie dokonywania zakupów lecz czym właściwie jest ta wyjątkowa powłoka Maxi clean a co ważniejsze czy warto z niej skorzystać?

Technologia Maxi Clean – maksymalizacja czystości

Producent Roca wprowadził specjalną powłokę Maxi Clean, którą można nałożyć wszędzie tam gdzie potrzebna jest wyjątkowa higiena czyli w naszych toaletach czy bidetach. W założeniu ma ona pomóc w utrzymaniu czystości wszystkich urządzeń sanitarnych, gdzie powłoka została założona. Dodatkowa powłoka Maxi clean nakładana jest w trakcie produkcji ceramiki. W efekcie powierzchnia urządzenia sanitarnego staje się gładka dzięki czemu nie osadzają się żadne zanieczyszczenia.

W telegraficznym skrócie jak i obrazowo postaramy się przedstawić działanie wyjątkowej powłoki Maxi clean. Wszelakie zanieczyszczenia/krople wody nakładają się a zarazem tworzą jednolitą strukturę, którą można łatwo usunąć. Oprócz tego pielęgnacja staje się bajecznie prosta bez potrzeby użycia mocnych środków czyszczących.

Kolekcję produktów od Roca w których można nałożyć powłokę Maxi Clean

Specjalną powłokę Maxi Clean można nałożyć dodatkowo w następujących kolekcjach produktów: Meridian, Hall, America, Veranda, Element, Barcelona, Happening lub America. W Tym wiele umywalek spoza serii standardowych produktów.

Czy warto skorzystać ze specjalnej powłoki?

Warto przemyśleć zakup specjalnej powłoki co stanowi pewną inwestycję, którą efekty przełożysz na co dzień dzięki zużyciu mniejszych ilości środków czystości. Warto odpowiednio wcześnie dowiedzieć się czy producent naniósł powłokę w trakcie produkcji a nie tuż po zakończeniu metodą natryskową.

Mamy nadzieję, że artykuł pomoże wam w doborze odpowiedniej konfiguracji. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo pełne wyposażenie łazienki w Tym również produkty od producenta Roca. Zachęcamy również do sprawdzenia nas na facebook, twitterze czy pinterest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.