Wyposażenie łazienki / kuchni Cersanit

Cersanit

Cersanit producent wyposażenia łazienkowego.

Co cechuje producenta Cersanit?

Cersanit jako producent jest znaną i cenioną marką wyposażenia łazienek w całej Europie. Posiadamy w swym sklepie internetowym liczny asortyment w postaci kompleksowych rozwiązań do łazienki łączące funkcjonalność, wysoką jakość oraz wygodę. W związku z tym od wielu lat utrzymuje pozycję na europejskim rynku ceramiki sanitarnej, wanien, brodzików, armatury łazienkowej czy akcesoriów. Wyróżnia się przede wszystkim profesjonalną ofertą produktową i kompletnym zapleczem technicznym.

W ramach swych kolekcji wprowadza coraz to nowsze pomysły funkcjonalne, które pomagają w łatwiejszym utrzymaniu czystości i zachowania odpowiedniej higieny.

Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1998 roku. Przede wszystkim godne uwagi jest, iż utrzymuje on 10-tą pozycję wśród producentów ceramiki sanitarnej. Posiada 10 fabryk, z czego 4 rozmieszczone są w Polsce. Korzysta z najnowszej wiedzy technologicznej co przekłada się na innowacyjne rozwiązania, które oferuje swym Klientom. Główna siedziba spółki ma swoją lokalizację w Kielcach.

W skład Grupy wchodzą również renomowane europejskie marki takie jak: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington's i Me.

Cersanit - Wanna, Zlew, WC czy prysznic?

W swej ofercie posiadamy produkty producenta Cersanit w Tym min: Zestawy WC, Zestaw szafka oraz umywalka, Wanny, Umywalki, Deska WC, wszelkiej maści stelaże, Bidety czy przyciski.

Mamy nadzieję, iż asortyment, który wystawiliśmy w naszym sklepie od producenta Cersanit jest w pełni wystarczający. Gdyby zdarzyła się sytuacja, iż potrzebują Państwo produktu, którego nie posiadamy w swym asortymencie zapraszamy do kontaktu przez mail bądź skontaktować się przez telefon. Postaramy się zaradzić sytuacji oraz wprowadzić nowe produkty spełniające Państwa oczekiwania. Zapraszamy serdecznie do przejrzenia ofert naszego sklepu.

Pokaż więcej

Wyświetlanie 1–24 z 326 wyników