Wyposażenie łazienki / kuchni Koło

Koło

Koło producent wyposażenia łazienkowego.

Krótka historia producenta Koło

Koło rozpoczęło swą działalność w roku 1962, gdzie pierwsze produkty Zakładu Wyrobów Sanitarnych trafiły do Klientów. Nazwa Koło pochodzi od nazwy miasta.

W roku 1993 dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec, dzięki któremu w ten oto sposób stała się marką rozpoznawalną na świecie. Przede wszystkim także dzięki temu połączeniu Koło jest wstanie zagwarantować Klientom jeszcze bardziej zaawansowane produkty.

W roku 2015 stało się częścią międzynarodowej Grupy Geberit a w związku z tym miejscowość Koło stało się stolicą branży ceramicznej, o której mówi cały kraj.

Firma Koło tworzy coraz doskonalsze połączenia designu i użyteczności od ponad 50 lat a ponieważ mają w Tym doświadczenie ich produkty zachwycają wyglądem oraz nowymi rozwiązaniami. Każdy kolejny rok to kolejne przełomowe produkty, które w założeniu firmy mają tworzyć małą galerię sztuki.

Czym wyróżnia się KOŁO?

Przede wszystkim najbardziej godne uwagi jest ich podejście do ochrony środowiska bowiem nie idą na żadne kompromisy. Z tego wynika, iż firma oparta jest na idei zrównoważonego rozwoju co oznacza stosowanie rozwiązań maksymalnie chroniących środowisko i zachowanie go w niezmiennej formie dla przyszłych pokoleń.

Od 12 lat w zakładach wprowadzane są liczne nowoczesne rozwiązania proekologiczne, mające na celu ochronę środowiska i poprawę warunków pracy.

Projekty wdrożone w ramach działań ekologicznych:

  1. modernizację systemu odpylania co pozwoliło to na ponad trzykrotne ograniczenie emisji pyłów w stosunku do roku 2005,
  2. budowę oczyszczalni ścieków technologicznych,
  3. zamianę kotłowni opalanej węglem brunatnym na kotłownię gazowo-olejową,
  4. likwidację czadnic wytwarzających gaz do opalania pieca tunelowego oraz montaż separatorów olejowych w kanalizacji deszczowej.

Producent dostał wiele wyróżnień oraz nagród w związku ze swoją proekologiczną postawą, do której możemy minimum zaliczyć:

  1. „Panteon Polskiej Ekologii” (2001),
  2. „Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku” w IX Narodowym Konkursie Ekologicznym, objętym Patronatem Honorowym przez Prezydenta RP (2008),
  3. „Partner Polskiej Ekologii” i „Firma Przyjazna Środowisku” w X Narodowym Konkursie Ekologicznym (2009),
  4. „Firma Bliska Środowisku” (2010).

Oferta producenta KOŁO w naszym asortymencie!

Przede wszystkim w naszym sklepie internetowym posiadamy produkty rzędu zlewozmywak, zestawy stelażowe, umywalki, przyciski, miska WC, brodzik półokrągły, brodzik okrągły, drzwi prysznicowe, baterie umywalkowe oraz przeróżne zestawy. Wreszcie znajdą Państwo poniżej cały asortyment sklepu internetowego producenta KOŁO. Gdybyście nie znaleźli Państwo interesującego produktu zapraszam do kontaktu poprzez mail bądź telefon. Postaramy się pomóc oraz zaoferować alternatywę.

Pokaż więcej

Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników