Wyposażenie łazienki / kuchni ONYX

ONYX

Onyx producent wyposażenia łazienkowego.

Historia działalności wyposażenia łazienkowego.

Tak jak wspomnieliśmy już na stronie tytułowej Stworzyliśmy też własną linię produktów pod szyldem Onyx. Działalność Onyx opiera się w głównej mierze na założeniu, iż Klient jest najlepszym źródłem informacji. Stale staramy się poszerzać horyzonty przy pomocy Klientów, którzy zostawiają nam cenne informacje o naszej linii produktów. Dla nas cenne jest podejście dla Klienta, bowiem zdajemy sobie sprawę z Tego, iż zadowolony Klient to Klient, który z chęcią zajrzy ponownie pod naszą markę.

Zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów. Zasadnicze pytanie stawianie przed procesem adaptacji produktów pod szyldem Onyx jest "Jaka będzie łazienka".

W zależności od łazienki czy to będzie łazienka dla dwojga, dla rodziny, dla dziecka czy mała łazienka staramy się w pragmatyczny sposób ukazać nasze produkty wyposażenia łazienkowego. By żyło się nam wszystkim lepiej!

Czym wyróżnia się Onyx?

  1. Ambicją.. tego nam nie brak. Nasza działalność jest mała lecz ciągle się rozwijamy. Na rynku lokalnym zdobyliśmy już zaufanie naszych Klientów. Czas wyjść na całą Polskę!
  2. Profesjonalna obsługa oraz indywidualistyczne podejście. Wiemy, iż potrzeby każdego Klienta są różne dlatego wychodzimy im naprzeciw pokazując oraz wyjaśniając kwestie łazienkowe. Dla nas Klient jest najważniejszy.
  3. Czas dostaw oraz dostępność. Produkty wyposażenia łazienkowego są kruche, przez co staramy się jak najszybciej oraz w jak najszybszy sposób przekazać zawartość Klientowi. Posiadamy sklep stacjonarny znajdujący się w Ozorkowie na ulicy Żwirki 30a - do którego każdego z was zapraszamy!

Rozwijający się rynek wyposażenia łazienkowego wymaga od nas wszystkich zmian w podejściu do produktów, klientów czy partnerów. Wychodzimy im naprzeciw a każde słowa krytyki są dla nas najlepszą lekcją jak robić jeszcze lepiej to w czym się specjalizujemy. Dlaczego my? Bowiem to my najlepiej wyjaśnimy oraz objaśnimy.

Pokaż więcej

Wyświetlanie 1–24 z 176 wyników