Ozorków, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630

Rodzaje wanien – krótki przegląd dostępnego wyposażenia łazienkowego na rynku.


rodzaje wanien - przegląd wyposażenia łazienkowego dostępnego na rynku.

Rodzaje wanien – krótki przegląd wyposażenia łazienkowego dostępnego na rynku. Wanna jest niezbędnym elementem łazienki. Dzięki najnowszym osiągnięciom w technologii materiałów masz do wyboru oszałamiający wybór: od żeliwa po akryl i kamień po drewno. Niezależnie od wielkości łazienki i preferencji wizualnych, nadal możesz znaleźć idealną wannę ze względu na różnorodność różnych rodzajów wanien, które są dostępne.

https://onyxlazienka.pl/produkt/wanna-prostokatna-akrylowa-besco-modern-nogi-150/

Duże wanny

Duże wanny zapewniają błogie wrażenia kąpielowe. Wanny te są dostępne w nieskończonej liczbie wzorów od najlepszych marek. Dostępne są również opłacalne opcje, które odzwierciedlają tę samą jakość.

Wanny wraz z prysznicem

Wanna prysznicowa łączy luksus i wygodę. Kolejną unikalną cechą tego niezwykłego projektu jest wyeliminowanie konieczności oddzielnych kabin prysznicowych i wannowych. Wanny natryskowe są najbardziej praktycznymi i wszechstronnymi produktami, ponieważ łączą dwie niezbędne części łazienki i oszczędzają miejsce.

Rodzaje wanienWanna w kształcie litery L.

Wanna w kształcie litery L zapewnia przyjemne doznania kąpieli i stanowi wspaniały akcent w łazience. Ta wanna prysznicowa jest dostępna w dwóch rozmiarach: 1700 mm i 1800 mm. Jest nieco głębiej na końcu prysznica, na którym stoi.

Wanna w kształcie litery P.

Kąpiel w kształcie litery P ma wypełnienie w przedłużonej części, które zmniejsza ilość wody wymaganej do wypełnienia wanny. Jednak ilość użytecznej przestrzeni do kąpieli nie jest zmniejszona. Ta funkcja zapewnia dodatkową przestrzeń do kąpieli pod prysznicem. Dostępne są opcje dla lewo- i praworęcznych.

Rodzaje wanienWanny wolnostojące

Wolnostojąca wanna, jak sama nazwa wskazuje, jest wanną, która stoi sama i jest wykończona ze wszystkich stron. Te meble łazienkowe to osobny element, który nie tylko tworzy oszałamiający punkt centralny, ale także dodaje osobowości. Zanim kupisz wolnostojącą wannę, musisz wziąć pod uwagę, że ta jednostka jest ciężka. I staje się cięższy, gdy jest wypełniony wodą i wchodzi osoba.

Rodzaje wanien – wanny akrylowe

Wanny akrylowe są eleganckie i piękne. Główną funkcją tej głęboko zanurzonej wanny jest to, że zatrzymuje ciepło i pozwala tarzać się w ciepłej wodzie przez długie godziny. Wanny kapcie pasują do większości łazienek, ponieważ są dostępne w szerokiej gamie stylów i wzorów.

Wanny narożne

Narożne wanny maksymalizują przestrzeń w najmniejszych łazienkach i dodają elementowi uroku. Jeśli Twoja łazienka ma skomplikowany układ, ta wanna będzie dobrze działać. A ponieważ możesz zamontować tę wannę zarówno w lewo-, jak i praworęcznej pozycji, zapewnia to najwyższą wygodę.

Wanny w Onyxlazienka.pl!

Wanna jest centralnym punktem Twojej łazienki. Dlatego warto kupić taki, który jest piękny i użyteczny. A ponieważ wanna jest dużą inwestycją zarówno pod względem przestrzeni, jak i pieniędzy, należy wziąć pod uwagę fakt, że wolnostojąca wanna zajmie więcej miejsca i będzie cię kosztować więcej niż wbudowana.

W naszym sklepie internetowym z pełnym wyposażeniem łazienki znajdziesz szeroki wybór wanien. Począwszy od podstawowych lub tradycyjnych wzorów. Możesz również odkryć luksusowe wanny wolnostojące w naszym sklepie i znaleźć swoją idealną wannę.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszego facebooka bądź twittera.