Ozorków, 95-035 Łódzkie, ul. Listopadowa 9A/11
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 15.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl (Pon-Pt 7.00 - 15.00)

Przycisk spłukujący do stelaża podtynkowego – jaki wybrać?


Przycisk spłukujący do stelaża podtynkowego

Przycisk spłukujący do stelaża podtynkowego – jaki należy wybrać? Przycisk do stelaża podtynkowego jak większość ludzi uważa stanowi mały detal a częstokroć jest pomijany na etapie kupowania niezbędnego wyposażenia łazienkowego – mylnie. Gdy zapomnimy odpowiednio wcześnie zaopatrzyć się w przycisk spłukujący mogą się wydarzyć różne scenariusze. Nagle okaże się, iż do danego stelaża podtynkowego zakupionego na promocji nie ma możliwości dokupienia przycisku – wszędzie braki magazynowe. Zalecamy więc w takiej sytuacji zakup całego zestawu. Na naszych aukcjach mamy wystawione zestawy miska wc + deska + stelaż podtynkowy + przycisk do zakupienia w korzystnej cenie!

Wybór przycisku spłukującego wydaje się banalnie prosty – dla osób, które posiadają techniczną wiedzę nie ma w Tym żadnej filozofii – lecz dla osób mniej technicznych? W internecie ciężko o merytoryczne jak i sensowne informacje na temat kryterium wyboru. Doczytaj do końca nas artykuł, by dowiedzieć się więcej!

Przycisk spłukujący – producent

Zalecamy zakup stelaża podtynkowego jak i przycisku spłukującego wśród cenionych i znanych marek – unikniemy w przyszłości rozczarowań, gdybyśmy chcieli dokupić choćby inny przycisk spłukujący. Najbardziej cenieni producenci na rynku przycisków spłukujących jak i stelaży podtynkowych jest Geberit, Koło, Grohe czy Cersanit. Mnóstwo wariantów przycisków takich jak przyciski metalowe, mniejsze, większe, jedno lub dwufunkcyjne. Ceny od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Z pewnością mamy w czym wybierać, lecz czym się kierować?

Czym się kierować przy zakupie przycisku spłukującego?

Warto wspomnieć, iż posiadamy mnóstwo zestawów w których dodajemy w cenie przyciski spłukujące. Jednakże w większości przypadków zakupów w sklepach z wyposażeniem łazienkowym przycisk spłukujący kupujemy osobno.

Czym się więc kierować przy zakupie? Jeśli chodzi o estetykę możliwości są nieograniczone, lecz jedynym ogranicznikiem jest techniczny aspekt. Każdy stelaż zakupiony niezależnie od marki standardowo przystosowany do montażu przycisku o określonej wielkości. Najczęściej montowanym są duże przyciski, lecz niektóre stelaże pozwalają na montaż rozmiarowo mniejszych. Przycisk stanowi jeden z tych elementów, które w każdej chwili można wymiany bez ingerencji w zabudowę.

Przycisk do stelaża podtynkowego – przestroga!

Należy zorientować się jakie przyciski spłukujące będą odpowiednie dla danego stelaża podtynkowego. Może się zdarzyć, że będzie problem znaleźć przycisk do danego stelaża podtynkowego. Ewentualnie dany przycisk nie będzie pasował do stelaża podtynkowego nawet jeśli jest jednej firmy.

Znajdź inspirację na naszym facebooku , twitterze bądź pinterescie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.