Umywalka podwieszana do łazienki?

Umywalka podwieszana do łazienki?

Umywalka podwieszana.. Niezależnie od tego, czy całkowicie przeprojektujesz swoją łazienkę, czy po prostu chcesz ją odnowić z kilkoma nowymi dodatkami lub zamiennikami. Jest wiele do przemyślenia, ponieważ istnieje tak wiele różnych opcji dostępnych na rynku w dzisiejszych czasach.

Chociaż umywalka może nie brzmieć jak najbardziej fascynujący aspekt łazienki, wierzcie lub nie, ma potencjał, aby całkowicie przekształcić estetykę. Z solidną powierzchnią, blatem, zawieszoną na ścianie, zamontowaną na podłodze, kwadratowymi i postumentalnymi umywalkami (by wymienić tylko kilka). Kto wiedział, że wybór właściwego może być taką zagadką?

Chociaż istnieje wiele zalet wszystkich dostępnych opcji, na razie skupimy się na zaletach wiszących umywalek ściennych. Życzymy miłej lektury i mamy nadzieję, że pomoże to w procesie podejmowania decyzji.

Umywalka podwieszana to oszczędność miejsca

Ścienne umywalki wiszące są zwykle mniejsze niż inne typy i dlatego są idealne do szatni lub mniejszych łazienek, gdzie przestrzeń jest problemem. Bez podpierającego go cokołu pozostawia więcej miejsca na podłodze, co pozwala na stworzenie idealnego, minimalistycznego wyglądu.

Umywalka podwieszana to większa elastyczność

W przypadku tradycyjnych umywalek nie ma kompromisu, jeśli chodzi o wysokość. W przypadku umywalki wiszącej na ścianie można ją ustawić na dowolną wysokość. Jest to świetne, jeśli masz małe dzieci, które mają problemy z dotarciem do kranów, masz w domu osobę niepełnosprawną, a może jesteś szczególnie wysoki i masz dość kucania za każdym razem, gdy musisz umyć ręce.

Nie dominuje w łazience

W dzisiejszych czasach można znaleźć umywalki w różnego rodzaju przyciągających wzrok kształtach, rozmiarach i wzorach, co jest doskonałą wiadomością, jeśli chcesz, aby była to cecha w Twojej łazience. Jeśli nie jesteś tak chętny na to, że jest to centralny punkt, jednak opcja powieszona na ścianie jest idealna. O wiele bardziej kompaktowa i minimalistyczna, może tam siedzieć cicho, pozwalając na to, aby Twoja nowa wanna w blasku reflektorów.

Łatwe do czyszczenia

Czyszczenie umywalki jest wystarczająco proste. Jednakże niekiedy próbując jednocześnie zginać się w dół w różnego rodzaju dziwne i wspaniałe pozycje próbując szorować ten postument? Z opcji wiszących na ścianie nigdy więcej nie będziesz musiał się o to martwić. Poza ułatwieniem sprzątania, jest on również znacznie szybszy, co daje Ci więcej czasu. Aby usiąść z założonymi rękami i podziwiać Twoją piękną łazienkę.

W Onyxlazienka.pl posiadamy szeroki wybór umywalek! Dostępne w przeróżnych cenach. Zachęcamy do skomentowania naszego artykułu na facebooku bądź twitterze! Życzymy miłych zakupów 🙂 .

Close Menu
×
×

Koszyk