Ozorków, 95-035 Łódzkie, ul. Listopadowa 9A/11
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 15.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl (Pon-Pt 7.00 - 15.00)

Mała łazienka – jak urządzić?Wyjaśniamy, objaśniamy.

Proces aranżacji łazienki rozpoczyna się już na etapie planowania – mała łazienka z prysznicem czy może z pralką? Ciężko pogodzić aranżację małej łazienki z naszymi wyobrażeniami. Zalecamy przed wprowadzaniem planu w życie zapoznać się z krótkimi pytaniami, które nakierują wasze możliwości.

  1. Jakie pomieszczenie posiadamy?
  2. Dla ilu osób łazienka jest przeznaczona?
  3. Jakie są ich przyzwyczajenia?
  4. Wszystkie osoby użytkujące łazienkę są w pełni sprawne?

Po odpowiedzi na powyższe pytania przejdźmy do kulminacyjnego momentu,w którym dowiesz się w jaki sposób można wpłynąć na wizualny aspekt aranżacji łazienki. Nawiasem mówiąc – powiększymy niepowiększone.

Projekt – mała łazienka.

Pierwszym elementem, o który należy zadbać w przypadku chęci posiadania w łazience kafelek to ich rozmiar. Cóż.. nie trudno stwierdzić, iż kafelki mniejszej wielkości sprawią, iż łazienka będzie wydawała się o wiele większą.

Wyrządzenie małej łazienki w bloku, płytki w łazience, Małe WC w bloku, mała łazienka.
Mała łazienka z prysznicem – realizacja.

Następna stacja – kolor. Jedną z pierwotnych prawd aranżacji w przypadku małych pomieszczeń jest odpowiednio dobrana kolorystyka. Jasne kolory, sprawią wrażenie większej przestrzeni aniżeli jak w rzeczywistości. Wybierając armaturę łazienkową zalecamy dopasowanie koloru do ścian.

Niekiedy należy pójść na ustępstwa, ciekawą alternatywą jest wybranie mniejszej ceramiki z zachowaniem odpowiedniej wygody. Prezentujemy pokrótce naszą ofertę, w której znajdziecie państwo funkcjonalne umywalki.

Lustra i światło potrafią zdziałać cuda, ustawione w odpowiednich miejscach dodają głębi pomieszczeniu. Dobrym pomysłem w przypadku wąskiej łazienki to poszerzenie poprzez zainstalowanie szerokich tafli luster na dłuższych, równoległych do siebie ścianach.

Funkcjonalne szafki dodatkowo pomogą w zachowaniu odpowiedniego porządku. W małej łazience rzucenie chociażby ręcznika na podłogę stanowi wielki bałagan. Realnym rozwiązaniem jest w Tym przypadku odpowiednie zaplanowanie i zaaranżowanie umieszczenia szafek, półek czy schowków. Posiadamy w swojej ofercie ciekawe zestawy szafki oraz umywalki w dobrej cenie.

Zestaw szafka oraz umywalka, szafka podumywalkowa, umywalka nablatowa, mała łazienka.
Zestaw szafka oraz umywalka

Cóż.. w dzisiejszym artykule to by było na tyle. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz w razie jakichkolwiek wątpliwości kontaktu – wszystkie wyjaśnimy oraz objaśnimy 🙂

Mała łazienka w bloku lub na poddaszu cz w różnych wariancjach typu mała łazienka z oknem, z prysznicem czy z pralką możecie Szanowni Państwo znaleźć pod Tym adresem internetowym. Projekty zostały idealnie zaaranżowane oraz zrealizowane, gdzie efekt finalny prezentuję się doskonale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.