Brodziki

Brodzik prysznicowy specjalnie dla Twojej łazienki!

Poszukujesz brodzika prysznicowego? U nas znajdziesz mnóstwo dostępnych brodzików w najróżniejszych wzorach, kolorach jak i wymiarach. Znajdziesz u nas pełne wyposażenie łazienki w świetnej cenie znanych i cenionych producentów na całym świecie. Co konkretnego znajdziesz w naszym sklepie internetowym? Brodzik prysznicowy półokrągłe, kwadratowe, prostokątne jak i niezbędne akcesoria. Mnóstwo wymiarów, które sprawią, że brodzik będzie pasował do Twojej łazienki. Z dostępnych wymiarów standardowych mamy brodziki 70×70, 80 x 80, 90 x 90, 100×100 czy 120×120. Jeśli chodzi o niestandardowe brodziki prysznicowe to mnóstwo wymiarów takich jak brodziki prysznicowe 90 x 70, 90×80, 80 x 110, 80×120, 120×70. Wiele brodzików o najróżniejszych wymiarach typu brodzik wysoki czy niski, z głębokim siedziskiem, bez siedziska. Nasze brodziki prysznicowe cechują się przede wszystkim dużą wytrzymałością bowiem u nas można zakupić jedynie brodziki cenionych i znanych jak i sprawdzonych producentów działających na rynku wyposażenia łazienkowego od lat. Brodziki akrylowe czarne, białe w świetnych cenach.

Jakie brodziki prysznicowe będą odpowiednie dla mnie?

Osobiście uważam, że produkt powinien na samym początku być przede wszystkim funkcjonalny, pragmatyczny, utylitarny a dopiero później ma świetnie wyglądać. Dlatego u nas doświadczycie tylko produktów o świetnym wyglądzie i praktycznym zastosowaniu. Zdajemy sobie sprawę, że aranżacja wnętrza i dopasowanie do całego pomieszczenia, domu bywa problematyczne a nie ma niczego gorszego aniżeli niespójne pomieszczenie z całym resztą wnętrza.

W dzisiejszych czasach łazienka jest jednym z Tych miejsc, gdzie poszukujemy chwili dla siebie. Relaksujemy się po ciężkim dniu pracy. W przypadku nowoczesnych pomieszczeń łazienkowych często możemy się spotkać z matą antypoślizgową czy wygodnym siedziskiem. Warto nad Tym zastanowić się, gdy decydujemy się na zastosowanie rozwiązań, które sprzyjają bezpieczeństwu starszym osobom lub małym dzieciom. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz brodzik, który spełni Twoje oczekiwania.

Brodzik prysznicowy razem z kabiną

Dla Tych, którzy nie chcą poświęcać mnóstwo czasu na odnalezienie brodzika a później dopasowanie kabiny prysznicowej istnieją specjalne zestawy zawierające brodzik. W ofercie naszego sklepu internetowego z pełnym wyposażenie łazienki znajdziesz zestawy brodzik z kabiną do każdej łazienki niezależnie od jej metrażu. Skraca to czas poszukiwań odpowiedniego zestawu.

Wyświetlanie 1–24 z 46 wyników