Zestawy podtynkowe

Zestawy podtynkowe idealne do Twojej łazienki!

Zestawy podtynkowe WC – Łazienka perfekcyjna każdy z nas marzy o idealnym wykończeniu przy zachowaniu niezbędnej funkcjonalności łazienki. W Tej kategorii odnajdziesz produkty, które pozwolą spełnić Ci wszelakie marzenia jak i wyobrażenia o wykończeniu łazienki. W tej kategorii odnajdziesz również niezbędne akcesoria, które pozwolą uzupełnić przestrzeń zarazem usprawnić ich działanie.

Wybierz odpowiedni zestaw podtynkowy do Twojej łazienki

Co mamy na myśli mówiąc zestaw podtynkowy? Jest to zestaw składający  się ze stelaża podtynkowego + miski wc + deski sedesowej oraz przycisku spłukującego. Jest to gotowy zestaw do montażu – nie martw się więcej o To czy Twój stelaż będzie pasował do wybranej miski wc – kup w zestawie! Nie zapomnijmy o największej zalecie jaką jest cena – w zestawie wychodzi o wiele taniej! Stelaż podtynkowy jest niezbędny jeśli myślimy o nowoczesnym wykończeniu łazienki. Jest to opcja, która pozwoli ukryć wszystkie podłączenia jak i cały system spłukiwania w zabudowie. Co odgrywa dużą role w estetyce pomieszczenia. Dlatego jeśli nie chcesz, by spłuczka była widoczna jak jest to w przypadku kompaktów wc należy wykorzystać stelaż podtynkowy. Znajdziesz go w naszych gotowych zestawach podtynkowych. Wiele modeli stelaży podtynkowych odnajdziesz w naszym sklepie internetowym takie choćby jak stelaż do umywalki, miski wc czy bidetu. W zestawach znajdziesz również miski wc okrągłe, kwadratowe, ovalne / owalne, bezrantowe, rantowe – clean on – rimfree czy w kategoriach kolorystycznych posiadamy miski wc czarne czy białe. Deski sedesowe znajdujące się w sklepie są wolnoopadające czy ze zwykłym opadem. Duroplastowe – grube czy deski sedesowe slim. Jeżeli szukasz kompletnego zestawu do łazienki idealnie trafiłeś!

Nie zapomnijmy o ciekawych akcesoriach do zestawów podtynkowych. Posiadamy akcesoria uzupełniające, dzięki którym usprawnisz działanie swojej toalety!

Zestawy podtynkowy najwyższej jakości – szereg znanych i cenionych marek jak Geberit, Koło czy Cersanit!

Znajdziesz w tej kategorii szereg produktów dostępnych od znanych i cenionych producentów takich jak Geberit, Koło, Grohe czy Cersanit! W szczególności najbardziej interesujące są propozycję zestawów w których mamy do czynienia ze stelażem podtynkowym Geberit oraz Miska WC Cersanit jak i przycisk spłukujący Cersanit. Zestawy zawierające produkty znanych marek w dobrych cenach, które pozwolą Ci na sprawny montaż zestawu w Twoim domu! Dzięki renomie wyżej wymienionych marek nie musisz się obawiać o misę ustępową czy o deskę klozetową(w zależności na co się zdecydujesz posiadamy w wersji wolnoopadającej jak i klasycznej). Renoma gwarantuje najwyższą jakość wykonania każdego z elementów składających się na zestaw. Stelaże wykonane są z wytrzymałych materiałów z wieloletnimi gwarancjami w zależności od producenta. Dodatkowo są odporne na działanie wilgoci. Muszle klozetowe, które znajdziecie w zestawach są to modele w większości bezkołnierzowe. Pozwolą na łatwiejsze utrzymanie czystości oraz można zaoszczędzić na zużyciu wody ze względu na swój optymalny kształt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2