Ozorków, 95-035 Łódzkie, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 16.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl

Bateria z wyciąganą wylewką


Bateria z wyciąganą wylewką.

Bateria z wyciąganą wylewką – chcesz zmienić wnętrze kuchni? Albo po prostu szukasz nowego, stylowego i funkcjonalnego kranu, który zastąpi Twój stary, nieszczelny, plastikowy? Jeden z tych nowoczesnych i wysokiej jakości baterii z wyciąganą wylewką będzie do tego pasował. Baterie mogą wydawać się niewidoczne po zaprojektowaniu kuchni, ponieważ szafki, blaty i urządzenia wydają się przyciągać całą uwagę, ale odpowiednia bateria może stworzyć lub przełamać projekt, z subtelnym stylem, który dodaje się do pomieszczenia bez rozpraszania uwagi.

Baterie z wyciąganą wylewką są prawdopodobnie najlepszym połączeniem stylu i użyteczności. Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnego stylu, czy czegoś całkowicie nowoczesnego. Taka bateria kuchenna zapewni Ci dodatkową funkcję; możliwość wyciągnięcia głowicy spryskującej na chowanym wężu zapewnia wszechstronność w różnego rodzaju zadaniach i ułatwia mycie naczyń.

Ile otworów montażowych ma twój zlew?

Zlewozmywaki i blaty zazwyczaj są nawiercone z otworami do montażu baterii – zazwyczaj jeden, ale czasami dwa lub więcej otworów. Wiele otworów montażowych umożliwia montaż baterii z wieloma uchwytami, opryskiwaczami bocznymi, a nawet dozownikami mydła. Ponieważ baterie do wyciągania nie mają bocznych opryskiwaczy, większość modeli z jednym uchwytem będzie działać tylko z jednym otworem montażowym i będzie wymagać płyty montażowej lub rozety, aby pasowały do ​​3-lub więcej zlewozmywaków.

Jak wysoki jest łuk i zasięg kranu?

Jeśli twój zlew jest mały, będziesz chciał wysokiego kranu z dużym łukiem. Odnosi się to szczególnie do kranów, które wymagają dodatkowego miejsca, aby wygodnie wyciągnąć rozpylacz. Dobrze jest mieć dużo miejsca pod kranem, aby napełnić duży garnek z wodą czy łatwo umyć naczynia. Wyższe baterie świetnie wyglądają również w dużych, otwartych i przestronnych kuchniach, ponieważ zajmują nieco więcej miejsca.

Czy ma zawory ceramiczne?

Zawory ceramiczne (zwane również zaworami talerzowymi) mogą znacznie wpłynąć na uniknięcie wycieków i kapania z czasem. Zawory ceramiczne sprawiają również, że rączka i wybór baterii są znacznie gładsze, a woda włącza się tylko przy niewielkim skręceniu rączki.

Czy gładka opaska i wąż opadają płynnie?

Wszyscy doświadczyli uboczne efekty zakupu taniego kranu w pewnym momencie i wiedzą, jakie mogą być złe; wąż jest słaby i niskiej jakości, ledwie wsuwa się do kranu, a dysza rozpylająca po prostu zwisa tam luźno.

Jakie tryby rozpylania posiada bateria z wyciąganą wylewką?

Większość wyciąganych baterii będzie miała dwa główne tryby rozpylania – strumień i spray. Zwykle można je przełączać jednym naciśnięciem przycisku i zablokować. Wiele baterii będzie miało jeszcze więcej trybów do wyboru.

Jaka szybkości przepływu? Ciśnienie wody?

Ciśnienie wody jest ważne i nie powinno być pomijane. Nic nie jest bardziej irytujące niż kran ze słabym ciśnieniem wody, gdzie napełnianie garnka wodą może trwać wieki.

Przykładowe baterie z wyciąganą wylewką dostępne w naszym sklepie internetowym!

Bateria z wyciąganą wylewką.
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA CZARNA GIĘTKA ZLEW
Bateria z wyciąganą wylewką.
BATERIA KRAN KUCHENNA ZLEWOZMYWAKOWA PARMA DUŻA

Więcej produktów znajdziecie w naszym sklepie internetowym z pełnym wyposażeniem łazienkowym! Zachęcamy do pozostawienia komentarza na facebooku bądź twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.