Ozorków, 95-035 Łódzkie, ul. Listopadowa 9A/11
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 15.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl (Pon-Pt 7.00 - 15.00)

5 powodów, dla których Twoja łazienka potrzebuje bidetuBidet to uniwersalne urządzenie znajdujące się na Bliskim Wschodzie, w Azji i Europie. W rzeczywistości 97% włoskich gospodarstw domowych ma chociaż jeden bidet. Znacznie mniej powszechne są one w Wielkiej Brytanii. Jest kilka dobrych powodów, dla których warto mieć bidet.

Wiele osób uważa, że ​​bidet jest nieco inwazyjny, chociaż każdy, kto nigdy nie korzystał z bidetu, nie zdaje sobie sprawy, jak doskonałe może być urządzenie łazienkowe. Większość osób, które korzystały z bidetu, lubi to doświadczenie. Bidety oferują wiele korzyści, a korzystanie z nich może trwale zmienić nawyki w łazience.

Bidety zapewniają lepszą higienę osobistą i czyszczenie

Bidet zmywa wszelkie pozostałości, pozostawiając uczucie czystości i świeżości. Dostępnych jest wiele modeli bidetów.

Bidety to wybór przyjazny dla środowiska

Posiadanie bidetu w łazience może znacznie zmniejszyć ilość papieru toaletowego używanego przez gospodarstwo domowe, może to być bardzo korzystne dla środowiska. Biorąc pod uwagę koszty pakowania, transportu i inne dodatkowe czynniki związane z produkcją papieru toaletowego, koszt bidetu nie wydaje się tak drogi.

Posiadanie bidetu może na dłuższą metę zaoszczędzić sporo pieniędzy i jest mniej szkodliwe dla środowiska. Ponadto proces bielenia wykorzystywany do produkcji papieru toaletowego jest bardzo szkodliwy dla planety i ludzi. Wybielacz wytwarza produkt uboczny o nazwie Dioksyna, substancja związana z rakiem występująca zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Wybór bidetu jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla środowiska.

Oszczędzaj pieniądze, wybierając bidet

Wybór bidetu może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. Oprócz oszczędności na zakupach papieru toaletowego, zmniejszysz również ilość odpadów domowych, ponieważ jest mniej opakowań do utylizacji, gdy kupujesz mniej papieru toaletowego.

Bidet zapewnia lepszą pielęgnację skóry

Używanie papieru toaletowego do czyszczenia może być szorstkie dla naszej skóry. Jeśli cierpisz na suchą skórę i podrażnienia, ciepłe mycie bidetu może być kojące, co zapewni większy komfort. Temperaturę strumienia wody w bidecie można zmienić w zależności od użytkownika, a także tam, gdzie kierowana jest woda.

Ogranicz problemy z instalacją

Bidet może pomóc w zmniejszeniu problemów z hydrauliką w domu i przyczyni się do zapobiegania zatykaniu się rur kanalizacyjnych.. Korzystanie z bidetu może pomóc zmniejszyć ryzyko tych problemów, a nawet całkowicie je wyeliminować. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety i zalety, jakie oferuje bidet, dlaczego ktokolwiek miałby decydować się na sam papier toaletowy?

W naszym sklepie internetowym z pełnym wyposażenie łazienki oferujemy szeroką gamę praktycznych, ale stylowych bidetów w atrakcyjnych cenach. Mamy wybór nowoczesnych bidetów, które są uzupełnione dopasowanymi toaletami i umywalkami. Zachęcamy do sprawdzenia nas na facebooku, twitterze czy pinterest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.