Ozorków, 95-035 Łódzkie, ul. Listopadowa 9A/11
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 15.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl (Pon-Pt 7.00 - 15.00)

Bidet – Trzy powody, dla których powinieneś go mieć w łazience.


Bidet - dlaczego warto?

Bidet.. mycie wodą nie jest czymś specyficznym dla danej kultury czy regionu geograficznego. To nie jest modna moda, która wychodzi i wchodzi w styl. Woda była higieniczną koniecznością dla ludzi już od dawna i jest integralną częścią naszego codziennego życia. Więc z pewnością nie jest zaskoczeniem, że w ciągu ostatnich kilku lat na całym świecie nastąpił wzrost wykorzystania bidetu. Dla tych, którzy dodali już jeden do swojego domu, korzystanie z niego po wyjściu do łazienki jest tak samo naturalne jak mycie rąk. Oto trzy powody, dla których użytkownicy bidetu powiedzą, że bidet jest lepszym rozwiązaniem.

Bidet a trzy powody dla których powinieneś go zakupić.

Pierwszym i najbardziej oczywistym powodem, dla którego bidet jest lepszy jest to, że mycie wodą czyści Cię znacznie skuteczniej niż wycieranie papierem toaletowym. Jest to naprawdę najbardziej fundamentalny powód, dla którego wielu ludzi decyduje się na zakup bidetu. Woda jest uniwersalnym rozpuszczalnikiem i pomaga wypłukać brud i zanieczyszczenia w zdrowy sposób. Dlaczego więc nie używać wody do mycia się po wyjściu do łazienki?

Innym powodem, dla którego należy korzystać z bidetu jest fakt, że jest ona mniej drażniąca dla skóry. W porównaniu choćby z papierem toaletowym. Nawet mokre chusteczki mogą być drażniące z powodu alkoholu lub innych substancji chemicznych. Mogą wysuszyć i zniszczyć skórę (nie wspominając o ich tendencji do zatykania rur). Podobnie jak w przypadku reszty ciała, mycie wodą to zdrowy i orzeźwiający sposób na utrzymanie w czystości najbardziej wrażliwego obszaru, nie powodując przy tym podrażnień skóry.

Trzecim powodem, dla którego powinieneś używać bidetu, jest większy komfort. Korzystanie z postępu technologicznego w każdej innej dziedzinie życia, ale zachowanie przyzwyczajeń toaletowych w XIX wieku nie ma większego sensu. Oprócz podstawowej korzyści płynącej z mycia wodą, dzisiejsze modele elektryczne oferują szereg funkcji zapewniających wygodniejsze doznania w łazience. Rzeczy takie jak podgrzewane siedzenie z regulacją temperatury, wbudowany dezodorant powietrza, suszarka do ciepłego powietrza, wbudowane oświetlenie nocne i regulowane funkcje zmywania. Pozwalają użytkownikom na personalizację bidetu w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i czystości.

Bidet – podsumowanie

Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem bidetu zachęcamy do przejrzenia naszych ofert znajdujących się w sklepie internetowym z pełnym wyposażeniem łazienki. Posiadamy dobre produkty w niskich cenach. Zachęcamy do przejrzenia naszych zdjęć znajdujących się na pinterest oraz pozostawienie komentarza na twitterze bądź facebooku. Życzymy miłych zakupów 🙂 .

Chcesz poczytać więcej o naszych łazienkowych dywagacjach? Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.