Ozorków, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630

Czarna bateria – nowoczesne aranżacje – propozycje produktów.


Czarna bateria.

Czarna bateria umywalkowa, wannowa czy kuchenna. To właśnie ona pozwoli na to, by wasza łazienka wyróżniała się na tle innych. Niecodzienne rozwiązanie a zarazem nowoczesny design. Ponadto dzięki użyciu czarnej baterii pozwolicie na to, by zerwać z tradycyjnym chromem. Dzisiejszy rynek wyposażenia łazienkowego oferuje mnóstwo propozycji produktów w czarnej kolorystyce.

Czy warto skorzystać z czarnych baterii?

Nowoczesny trend, który gości w naszych łazienkach coraz częściej. Decydujemy się na takowy wygląd ze względu na dużą wartość estetyczną czarnej armatury. Przede wszystkim powoli odchodzimy od standardowych baterii chromowanych na rzecz czerni, a jest na tyle uniwersalnym kolorem, który pozwoli na zwiększeniu wartości estetycznej każdej łazienki. Dlatego świetnie kontrastuje z białą umywalką czy wanną jak i odnajdzie się w różnych stylach wnętrzarskich.

Czarna bateria – propozycje produktów!

Innymi słowy poniżej znajdą się propozycje czarnych baterii umywalkowych, czarnych baterii bidetowych, czarnych baterii kuchennych jak i czarnych baterii wannowych.

Czarne baterie umywalkowe

1. Czarna bateria umywalkowa LAVEO RAILA

Przede wszystkim jest to świetna bateria umywalkowa firmy LAVEO model to RAILA. Jest to bateria z elementami w kolorystyce chrom. Jeśli chodzi o materiał wykonania to mosiądz malowany proszkowo z głowicą ceramiczną oraz została wyposażona w perlator co pozwoli na duże oszczędności. Będzie pasowała do każdej umywalki o standardowym otworze na baterię czyli 35 mm. Gwarancja aż 8 lat.

2. MODENA bateria umywalkowa czarna krótka

Jedna z naszych najbardziej popularnych baterii umywalkowych czarnych. Bateria umywalkowa serii Modena. Jeśli chodzi o materiał wykonania jest to mosiądz malowany proszkowo, głowica zaś jest ceramiczna co równa się bezawaryjnej pracy. Co znajduje się w całym zestawie? Wężyki przyłączeniowe, niezbędne elementy montażowe. Gwarancja na baterię umywalkową wynosi 3 lata. Bateria o wysokości 20 cm.

3. Bateria umywalkowa kran Dali Valvex z korkiem w zestawie.

Co cechuje powyższy produkt? Przede wszystkim klasyczny kształt jak i subtelny design. Strukturalna matowa powłoka uczyni ją niezbędnym elementem aranżacji łazienki. Ponadto w baterii zastosowano specjalny system easy-clean, który redukuje przepływ wody aż do 4,5l/min co przyczyni się bezpośrednio na mniejsze rachunki za wodę. Przede wszystkim, co ważne komfort użytkowania pozostanie taki sam dzięki zastosowaniu perlatora.

Czarne baterie wannowe

1. Czarna bateria wannowa prysznicowa ścienna MOKKA black chrom.

Bateria wannowa czarna black model to MOKKA. Wannowa bateria o czarnej / chrom kolorystyce. Jeśli chodzi o materiał wykonania jest to mosiądz z głowicą ceramiczną. Montaż baterii ścienny. Dlaczego warto wybrać powyższą baterię? Świetny wygląd, który zapewni unikalny a zarazem nowoczesny wygląd twojej łazience. Odnajdzie się przy większości stylów aranżacji wnętrz. Co znajduję się w powyższym zestawie? Będzie to bateria jak i rozetki.

2. Zestaw bateria czarna wannowa MODENA 3-otworowa

Co prawda nie jest to sama bateria wannowa lecz zestaw w świetnej cenie. Model zestawu to Modena w czarnej kolorystyce. Ponadto w zestawie oprócz wyżej wymienionych produktów znajdują się wężyki przyłączeniowe. Gwarancja na produkt wynosi 3 lata.

3. Wannowa bateria Pretto LAVEO black prysznicowa.

Niebywale wyglądająca bateria wannowa ścienna PRETTO firmy LAVEO prysznicowa. Bateria jest jednouchwytowa a głowica ceramiczna. Średnica głowicy to 30 mm. Wylewka rodzaju stałego, zasięg wylewki 177 mm.

Czarne baterie bidetowe

1. Bateria bidetowa stojąca DALI VALVEX w zestawie z korkiem.

Nasz bestseller jeśli chodzi o czarne baterie bidetowe jest to świetny produkt w droższym wariancie gotówkowym lecz uważamy, że warto! Co cechuje powyższy produkt?

Przede wszystkim jedna z głównych zalet powyższej baterii bidetowej to komfort użytkowania. Ponadto nietypowy wygląd jak i powłoka baterii, która przykuwa wzrok. Ruchomy perlator baterii zapewnia natomiast komfort codziennego użytkowania. Ponadto płynna regulacja przepływu wody, zapewniona przez wysokiej klasy mieszacz ceramiczny, sprawia, że bateria DALI BLACK staje się królową tej oazy spokoju, jaką jest Twoja łazienka.

Czarne baterie kuchenne

1. Bateria kuchenna czerń gładka zlewozmywakowa

Co cechuje powyższą baterię zlewozmywakową? Materiał wykonania to mosiądz malowany proszkowo z głowicą ceramiczną. Ponadto bateria wyposażona jest w perlator a w zestawie oprócz baterii znajdziecie wężyki przyłączeniowe, elementy montażowe, instrukcja jak i uszczelki. Podsumowując będzie pasować do każdego zlewozmywaka o standardowym otworze 35 mm z gwarancją 3 letnią.

2. Kuchenna bateria zlewozmywakowa GRUE w czarne kropki.

Zlewozmywakowa bateria kuchenna model to GRUE w czarnej kolorystyce nakrapianej. Przede wszystkim najważniejszą informacją jest, iż bateria wykonano z mosiądzu malowanego proszkowo z głowicą ceramiczną z perlatorem. Ponadto w komplecie znajdziecie Państwo wężyki przyłączeniowe wraz z elementami montażowymi z gwarancją 3 letnią.

3. Zlewozmywakowa bateria kuchenna AVEIRO czerń kropkowana.

Niebywała bateria kuchenna zlewozmywakowa AVEIRO w świetnej cenie jedynie 139 zł. Przede wszystkim bateria jest w czerni nakrapianej a materiał wykonania to mosiądz malowany proszkowo z głowicą ceramiczną. Ponadto w komplecie znajdziecie Państwo wężyki przyłączeniowe jak i elementy montażowe. Podsumowując wylewka jest wyciągana a bateria wyposażona w perlator.

Czarny kran – podsumowanie

Innymi słowy w naszym artykule przedstawiamy mnóstwo propozycji baterii kuchennych, umywalkowych, bidetowych jak i wannowych w czarnej kolorystyce. Zachęcamy do przejrzenia więcej ofert naszego wyposażenia łazienkowego. Zapraszamy również na facebooka, twittera czy pinterest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.