Ozorków, 95-035 Łódzkie, Żwirki 30A
Infolinia: 793 220 630 (Pon-Pt 9.00 - 16.00)
E-mail: biuro@onyxlazienka.pl

Jakie drzwi do kabiny prysznicowej wybrać?Jakie drzwi do kabiny prysznicowej? Przede wszystkim czegokolwiek szukasz w drzwiach prysznicowych, znajdziesz je w naszej szerokiej ofercie szklanych drzwi prysznicowych. Ale które drzwi są odpowiednie do Twojej łazienki? O Tym dowiesz się poniżej! Wykonaj 3 proste kroki, aby podjąć świadomą decyzję:

Jak wybrać drzwi prysznicowe

Jakie drzwi do kabiny prysznicowej? – Krok 1:

Pierwszym krokiem ku przygotowaniu jest zmierzyć szerokość drzwi prysznicowych, ale co ważne, zmierzyć również przestrzeń dostępną w łazience, aby wejść i wyjść oraz otworzyć drzwi.

Jakie drzwi do kabiny prysznicowej – Krok 2:

Lokalizacja – wybierz swoją lokalizację. Czy instalujesz drzwi prysznicowe we wnęce lub na rogu?

Jakie drzwi do kabiny prysznicowej – Krok 3:

Typ drzwi – wybór rodzaju drzwi prysznicowych: Mamy wiele różnych drzwi prysznicowych, od zawiasów po przesuwne. Jednakże należy upewnić się, że wybrałeś odpowiedni typ drzwi dla danej przestrzeni. W dużej łazience można otworzyć drzwi na zawiasach. Podczas gdy mniejsza przestrzeń w łazience najlepiej nadaje się do drzwi przesuwnych, które nie wymagają miejsca poza obudową. Wybierając drzwi do obudowy wnęki, upewnij się, że styl drzwi zapewni ci wystarczająco dużo miejsca na dostęp do i z obudowy.

Jakie rodzaje drzwi prysznicowych są dostępne?

Drzwi prysznicowe obrotowe

Drzwi obrotowe prysznicowe oferują najszersze otwarcie dla danego rozmiaru kabiny. Jednakże te drzwi obracają się i otwierają w obudowie płasko przy ścianie. Musisz upewnić się, że po tej stronie prysznica nie ma nic, co może uniemożliwić pełne otwarcie drzwi. Pamiętaj, że drzwi są odwracalne, więc można je otworzyć w lewo lub w prawo, w zależności od układu łazienki.

Podwójne drzwi prysznicowe

Drzwi składane podwójnie. Jeśli chodzi o te drzwi prysznicowe są idealne, gdy w łazience nie ma wystarczająco dużo miejsca na drzwi uchylne, gdy drzwi składają się do wewnątrz. Może nie być najlepszym rozwiązaniem, jeśli Twoja mobilność jest ograniczona, ponieważ musisz otworzyć drzwi, by je otworzyć.

Przesuwne drzwi prysznicowe

Przede wszystkim popularne drzwi prysznicowe przesuwne to kolejny styl drzwi, który nie wkracza w znaczący sposób w przestrzeń łazienki. Co ułatwia życie nam wszystkim. Drzwi prysznicowe przesuwne zapewniają bardzo łatwe w użyciu rozwiązanie dla szerokości 1000 mm.

Drzwi prysznicowe na zawiasach

Jakie drzwi do kabiny prysznicowej? Drzwi prysznicowe na zawiasach otwierają się na łazienkę, tworząc duży punkt dostępu. Te łatwe w użyciu drzwi są popularną opcją zarówno dla narożnych obudów. W przypadku obudowy narożnej nie zapomnij zamówić panelu bocznego oraz drzwi, aby uzupełnić obudowę.

Jakie drzwi do kabiny prysznicowej – Podsumowanie

Podsumowując w Onyxlazienka mamy fantastyczną gamę kabin prysznicowych i drzwi do wyboru. Pomoże Ci to uzyskać idealną przestrzeń pod prysznic do indywidualnej łazienki. Zachęcamy do przejrzenia ofert naszego sklepu z pełnym wyposażenie łazienki oraz zapraszamy na naszego facebook, twitter czy pinterest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.